• Informacje na temat:

  polskie gwiazdy w stringach

Artykuły na temat: polskie gwiazdy w stringach
 • Polska muzyka: Sny o potędze

  Z polską muzyką jest jak z polską piłką. Mamy utalentowanych indywidualistów, ale wielkich sukcesów na skalę światową nie widać. Na szczęście, w odróżnieniu od futbolu, w muzyce nie wynik się liczy, ale gra. Pozostaje tylko poinformować publiczność za granicą, kto tak pięknie gra.

 • Wygraj bilety na koncert Björk!

  INTERIA.PL ma dla was kilka biletów na koncert Björk w Sopocie! Słynna islandzka wokalistka wystąpi 12 lipca na molo i będzie gwiazdą drugiej edycji W Festiwalu. Oprócz niej na scenie pojawią się: Peaches, Smolik, Skalpel i Husky.

 • Björk: Długi koncert w Sopocie

  Aż dwie i pół godziny ma trwać koncert Björk na W Festiwalu w Sopocie, który odbędzie się w sobotę, 12 lipca. Oprócz dobrze znanych nagrań z płyt "Debut", "Homogenic" czy "Vespertine", wokalistka wykona też kilka zupełnie nowych piosenek. Z piosenkarką przybędą do Polski łącznie aż 63 osoby, stanowiące towarzyszący jej na scenie zespół i obsługę techniczną koncertu!

 • Piasek o serwisach plotkarskich

  Dziś (26 kwietnia) wieczorem gościem Daniela Dyka w internetowej stacji radio wej RMF Extra (działającej w ramach serwisu z muzycznymi kanałami internetowymi Miastomuzyki.pl ) oraz czata portalu INTERIA.PL będzie Andrzej Piaseczny.

 • W Festiwal: Nie tylko Björk

  Björk, Clones, Skalpel, Smolik i Husky - to pełny zestaw wykonawców, którzy wezmą udział w zbliżającym się W Festiwalu na molo w Sopocie. Impreza odbędzie się 12 lipca. Björk przywiezie ze sobą całe zaplecze produkcyjne, a na scenie towarzyszyć będą jej muzycy znani z albumu "Homogenic".

 • Dwa Brzegi: Od Nicka Cave'a po Lutosławskiego

  Jacek Kaczmarski, Czesław Niemen, Stanisława Celińska i Nick Cave to tylko niektórzy bohaterowie filmów z sekcji "Muzyka - Moja miłość". Muzyka i kino po raz kolejny na Dwóch Brzegach pokazują, że stanowią duet idealny. Festiwal w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą rozpocznie się 2 sierpnia.

 • "Nie miałem wiary we własny głos"

  27 Pablo Sound System to najlepszy polski DJ muzyki reggae-dancehall, na stałe mieszkający w odległej Portugalii. Pablo jest selektorem (selekcjonuje utwory na imprezach i zajmuje się miksem), udziela się także na mikrofonie, w typowo jamajski sposób podtrzymując kontakt z publiką, co daje świetne efekty. Gra wyłącznie z płyt winylowych, głównie z siedmiocalowych singli. Stosuje tzw. juggling, charakterystyczny styl grania jamajskiego. Na jego imprezach można usłyszeć rocksteady , a nawet...

 • KFF: 10 filmów powalczy o Złoty Hejnał

  Dziesięć pełnometrażowych dokumentów muzycznych zakwalifikowało się do konkursu DocFilmMusic 54. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W tym tygodniu organizatorzy festiwalu ogłaszają wyniki selekcji wszystkich czterech konkursów.

 • Polacy skarżą się na reklamy

  Ponad 3300 skarg na reklamy wpłynęło w 2012 r. do Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Reklamom najczęściej zarzucano przedmiotowe wykorzystywanie wizerunku kobiet i przekaz nieodpowiedni dla dzieci. W 2011 r. skarg było znacznie mniej - ponad 1000.

 • Kultura w TVP2 bez Wojciecha Manna

  Rozmowy Hanny Krall i Janusza Głowackiego, kilkanaście premier filmowych i emisji koncertów od jazzu po pop znalazło się w ofercie kulturalnej telewizyjnej "Dwójki". Jesienią na antenę nie wróci program "Kocham to, co lubię" Wojciecha Manna.

Wideo na temat: polskie gwiazdy w stringach
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...