• Informacje na temat:

  polskie konie

Artykuły na temat: polskie konie
 • Tragedia w dworku Karoliny Wajdy zatrzęsła polskim show-biznesem!

  Nie jest gwiazdą, lecz prywatne życie Karoliny Wajdy (51 l.) zawsze budziło zainteresowanie mediów. W końcu to córka słynnego reżysera i wspaniałej aktorki. I chociaż ona sama stroniła od błysku fleszy, stała się bohaterką jednego z najbardziej mrocznych skandali w polskim show-biznesie...

 • O koniach, psach i ludziach

  Filmy z Izraela ("Viviane chce się rozwieść"), Islandii ("O koniach i ludziach"), Węgier ("Biały Bóg") i Francji ("Samba") wchodzą w piątek, 20 lutego, na ekrany polskich kin. Wśród premier jest też oscarowy "Snajper" Clinta Eastwooda.

 • Dowbor chwali sobie życie na bezrobociu

  .... W październiku tego roku stuknęłoby pani trzydzieści lat na posadzie w Telewizji Polskiej. Czy mimo zwolnienia będzie pani świętować?  - Nie zamierzam się załamywać. Chociaż przez wszystkie te lata byłam...

 • Grzegorz Ciechowski: 18 utworów ikony polskiej muzyki

  Zmarł niespodziewanie 22 grudnia 2001 roku. Grzegorz Ciechowski zostawił po sobie naprawdę najlepszą pamiątkę, jaką mógł - swój dorobek artystyczny. Oto 18 najlepszych utworów lidera Republiki.

 • Ewa Wachowicz: Z kim spędza urlop?

  Ewa Wachowicz (46 l.) wybrała się nad polskie morze. Kto jej towarzyszy?

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • Rozalia Mancewicz: Zawsze byłam stąd!

  Przez lata piękna Rozalia Mancewicz (29 l.) chodziła po światowych wybiegach jako modelka. Potem zrozumiała, że jej miejsce jest w rodzinnym domu na polskiej wsi.

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • ​"Korona królów": Piknik z gwiazdami "Korony królów"

  W sobotę na średniowiecznym zamku w Lidzbarku Warmińskim odbył się piknik z "Koroną królów". Fani pierwszej polskiej telenoweli historycznej mieli okazję spotkać się z gwiazdami serialu, obejrzeć turniej rycerski, postrzelać z łuku oraz spróbować potraw, którymi zajadali się dawni władcy naszego kraju.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

Wideo na temat: polskie konie
 • Bajeczne wakacje Piotra Kraśki i jego żony

  Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko spędzą wakacje w Portugalii. Zamierzają zacząć od zwiedzania Lizbony, później chcą zobaczyć miejscowe stadniny koni, a na koniec wybiorą się do jednego(...) wydaje mi się podobna właśnie do polskiej – mówi Karolina Ferenstein. – Wbrew pozorom dużo nas łączy. W Portugalii jest nostalgia. Portugalczycy stoją na plaży, patrzą na ocean, myślą o imperium

Dyskusje na temat: polskie konie
 • Re: Polskie gwiazdy i ich problemy z prawem

  Zestawienie pospolitego gangstera ,oraz zabójcę z nieszczęsnym wykorzystanym dzieckiem, oraz prowadzących po alkoholu ,to jak wystawienie w Ascot w głównej gonitwie konie z konikami polnymi .

 • Re: Polskie gwiazdy i ich problemy z prawem

  piszesz, cały świat alkoholem stoi, najlepiej to widać w hollywood, tam się zebrał kwiat z całego swiata i wszyscy oni rzadko trzeźwi, tylko na planie, a poza, to odstresowuja się lakoholem i jeżdżą swoimi furami pijani, jak furman i wydaje im sie, że ich konie mechaniczne ich zawiozą niczym szkapa furmana...

 • Re: Słynne polskie melodie serialowe

  oczywiście brakuje Janosika, Zmienników, Dom-u , czterdziestolatka, no i oczywiście moich ulubieńców - Czarne chmury z których muzyka niedawno pojawiła się w reklamie znanej wody mineralnej Z czarnych chmur to pamiętam tylko galopujace konie i Pietraszaka , hehehe