• Informacje na temat:

  polskie mini

Artykuły na temat: polskie mini
 • Alicja Majewska zaszalała z mini. Za rok stuknie jej siedemdziesiątka

  W jednej z restauracji pod Warszawą spotkały się dawne gwiazdy telewizji i polskiej piosenki. Okazją do świętowania było przyznanie tytułu doktora honoris causa Irenie Santor (82 l.). Na zdjęciach, które zrobili paniom paparazzi, dostrzec możemy Bogumiłę Wander (73 l.), psycholożkę Katarzynę Miller (ukrywa wiek) oraz Alicję Majewską, która na "babskim spotkaniu" zachwyciła stylizacją: pasiakiem...

 • Indila na szczycie polskiej listy bestsellerów płytowych

  Album "Mini World" francuskiej wokalistki Indili po raz kolejny wylądował na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

 • Seksowna Justyna Kowalczyk w kusej mini na meczu!

  Justyna Kowalczyk (31 l.) wraca do formy. Ostatnio uśmiechnięta oglądała mecz Legii Warszawa z Celtikiem Glasgow! Przyniosła polskiej drużynie szczęście?

 • Polskie debiuty 2014: Doświadczonego debiutanta przygarnę

  Kończący się 2014 rok nie obfitował w zjawiskowe debiuty, to fakt. Jednak na polskim rynku muzycznym przez ostatnie 12 miesięcy pojawiło się parę debiutanckich albumów-perełek, które warte są przesłuchania. O jakie płyty chodzi? Odpowiedź znajdziecie poniżej. W pierwszej 10 znalazła się m.in. Natalia Nykiel, która była finalistką drugiej edycji "The Voice of Poland".

 • ​Polskie Oscary. Gwiazdy na czerwonym dywanie!

  Oczy wszystkich skierowane były w poniedziałek na aktorki nominowane do Orłów i na gwiazdy, które wręczały nagrody. Chwalono skromną czarną sukienkę najlepszej polskiej aktorki 2011 - Agaty Kuleszy(...) wydekoltowana mini Weroniki Rosati, czyli Dżemmy z "Pitbulla". Podobno aktorka przywiozła ją prosto z Hollywood, gdzie pracowała niedawno na planie serialu "Luck". Prześwitująca i ozdobiona cekinami...

 • Recenzja Bonson/Matek "MVP": W pierwszym szeregu, ale nie zawsze z uśmiechem

  Bonson i Matek zadomowili się już w polskim mainstreamie niczym wytrawni gracze. Album "MVP" szczecińskiego duetu pokazuje jednak, że nawet najlepszy czas w karierze nie zwalnia z krytycznego myślenia o przeszłości i własnych wadach.

 • Kasia Cichopek i jej Mini

  .... Piesek ma na imię? Mini. To skrót od "maciupcia". Kasia nie ukrywa, że dzień spędzony z psem, to dzień szczęśliwy. "Mini jest wspaniała! Jak mam naprawdę wolną chwilę, od razu się z nią bawię" - opowiada nam aktorka. "Do pełni szczęścia potrzebuję jeszcze dobrego jedzenia i dużo snu"- podkreśla. Przypomnijmy, że Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wytańczyli w miniony weekend czwarte miejsce podczas...

 • "50 twarzy Greya": Polacy oszaleli na punkcie tej historii

  Już nie tylko książka i nie tylko film są wielkimi hitami i bestsellerami. Również ścieżka dźwiękowa do "50 twarzy Greya" robi furorę na listach sprzedaży.

 • Największe polskie bezguścia 2008

  ..., i wyłonił najgorzej ubranych Polaków minionego roku. Zasłużenie oberwało się Kindze Rusin: jej idiotyczne kreacje z "You Can Dance" zwracały uwagę chyba wszystkich wielbicieli TVN-owskiego programu(...) zasłonką kuchenną w kwiatki zarzuconą na srebrną mini i pasiastym strojem więzienno-marynarskim" - wylicza "Newsweek". Niektórzy będą się może spierać, że na liście zamiast wyżej wymienionych osób...

 • "Parauszek i Przyjaciele" ruszają na podbój świata

  Serial dla najmłodszych "Parauszek i Przyjaciele" łódzkiego studia Se-ma-for rusza na podbój świata. Od stycznia pokazywany jest w szkockiej telewizji BBC Alba; ma też być prezentowany w Czechach i w Szwajcarii.

Dyskusje na temat: polskie mini