• Informacje na temat:

  polskie modelki na świecie

Artykuły na temat: polskie modelki na świecie
 • Jeden z tabloidów donosi o tajemniczej śmierci pięknej polskiej modelki...

 • Osuenhe "Osi" Ugonoh wygrała "Top Model"

  Gdańszczanka o nigeryjskich korzeniach, Osuenhe "Osi" Ugonoh, wygrała czwartą edycję programu "Top Model". W nagrodę otrzymała m.in. 100 tys. zł oraz kontrakt z jedną z najlepszych na świecie agencji modelek.

 • Mikołaj Lizut ostro o polskich modelkach!

  Dziennikarz Rock Radia pojawia się od dłuższego czasu w programie Szulim, gdzie ochoczo komentuje świat polskiego i światowego show-biznesu, o którym nie ma zbyt wielkiego pojęcia. Lizut uwielbia(...) i modeli na świecie. Najostrzejsze zdanie na ich temat miał właśnie dziennikarz, który uznał modeli za wyjątkowo głupich i pozbawionych osobowości! "Podobno Polska słynie z talentów w modelingu. A jaka to...

 • Martyna Wojciechowska: Najlepszy czas w życiu

  Martyna Wojciechowska, prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" oraz redaktor naczelna polskiej edycji "National Geographic", nie ma potrzeby chodzenia na imprezy ani wzbudzania sensacji swoim(...) programu do ponad 50. krajów na świecie i liczne propozycje wywiadów m.in. z Korei Południowej.

 • Tak wygląda brytyjska "żywa Barbie". Ładniejsza od polskiej Anelli?

  Od kilku tygodni furorę w polskich (a także i zagranicznych) mediach robi Anella, "żywa lalka Barbie" (26 l.). Kobieta przeszła kilka operacji plastycznych, by upodobnić się do dziecięcej zabawki. Okazuje się, że na Wyspach właśnie wyrosła jej konkurencja w osobie modelki Chloe Khan (27 l.). Kim jest?

 • Historie z życia i z kart literatury

  Film wojenny "Niezłomny", dramat "Whiplash", familijny "Paddington", biograficzne "Wielkie oczy", komedia "Dzikie historie", thriller "Son of a Gun" - w polskich kinach w pierwszy weekend 2015 roku będzie w czym wybierać.

 • Anja Rubik najlepsza na świecie!

  ...najpopularniejszą modelką świata. Nazwisko Polki jest drugim - po Abbey Lee Kershaw - najchętniej poszukiwanym nazwiskiem modelki w internecie. Przez ostatni rok jej imię i nazwisko wpisano do wyszukiwarki(...) narzeczonego Anji, modela Sashy Knezevica, którego PAP Life zapytał, dlaczego modelki z Polski są tak popularne. Macie najlepszą Anję Rubik. Myślę, że Anja otworzyła drzwi innym polskim modelkom. Polki to...

 • Chloë Grace Moretz: 17 lat i 50 ról na koncie

  Ma dopiero 17 lat i wszyscy wróżą jej zawrotną karierę. Chloë Grace Moretz dla roli jest w stanie zamknąć się na kilka tygodni w ośrodku odwykowym dla narkomanów, nauczyć się podstaw gry na wiolonczeli albo przyjeżdżać o 4 rano na plan filmowy, by poddać się wielogodzinnej charakteryzacji.

 • Widok nagiej Anji Rubik na plaży zaskoczył turystów!

  ...wychodzi 100 miliardów plastikowych toreb na zakupy rocznie, a tylko 1% z nich podlega recyklingowi! Reszta trafia na wysypiska śmieci i oceany! Na całym świecie zużywa się 500 miliardów do 1 biliona...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

Zdjęcia na temat: polskie modelki na świecie
Wideo na temat: polskie modelki na świecie
 • Kulisy sławy Anji Rubik! Zawsze była piękna?

  Anja Rubik swoją pracę w roli modelki rozpoczęła jako 15-latka. Pozowała wtedy dla polskich magazynów modowych. W ciągu 2 lat jej kariera nabrała tempa i już jako 17-latka zaczęła chodzić w prestiżowych pokazach zagranicznych projektantów z Mediolanu i Paryża. Dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Jej urodą zachwyca się sam Karl Lagerfeld, który praktycznie nie wyobraża

Dyskusje na temat: polskie modelki na świecie
 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Polskie modelki radzą sobie o wiele lepiej ....jedzie do Dubaju gdzie odgrywa rolę życia ...Przyjeżdża ustawiona na lata z kontaktami w świecie kóz i wielbłądów...Tak się zarabia szmal na urodzie.