• Informacje na temat:

  polskie modelki w hollywood

Artykuły na temat: polskie modelki w hollywood
 • Katarzyna Smutniak: Miłość silniejsza niż śmierć!

  Tragiczna śmierć życiowego partnera polskiej aktorki i modelki Katarzyny Smutniak (37 l.), Pietro Taricone (+35 l.), wywołała prawdziwy wstrząs we Włoszech. Musiało minąć wiele lat, by piękna Polka na nowo mogła odzyskać radość życia. Pomógł jej w tym starszy o 19 lat nowy ukochany...

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Co ubezpieczają gwiazdy?

  Aktorzy, muzycy, sportowcy i modelki – choć zarabiają na życie w różny sposób, to wszystkich ich łączy jedno – sławę i wysokie zarobki w mniejszym lub większym stopniu zawdzięczają swojemu ciału. Nic więc dziwnego, że ubezpieczają poszczególne nogi czy głos na sumy, o jakich przeciętnemu Kowalskiemu nigdy się nawet nie śniło. Sprawdź, kto co ubezpieczył i ile na to wydał.

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • Doda i Julia Wieniawa walczą o uwagę na czerwonym dywanie w Cannes!

  ...zdjęć ze sławami Hollywood, takimi jak Amber Heard (32 l.), czy z modelką Thylane Blondeau (17 l.). W relacji z Cannes tym razem oszczędniejsza była Doda, która swój debiut na czerwonym dywanie ma już...

 • Zakościelny podbije Hollywood?

  Maciej Zakościelny ma szansę zaistnieć na amerykańskim rynku filmowym. Dzięki swej dziewczynie, aktorce i modelce Izabelli Miko, nasz gwiazdor otrzymał propozycję występu w hollywoodzkiej produkcji.

 • Choć obecnie panuje raczej "moda" na posiadanie jednego lub dwojga dzieci, są pary, które decydują się na większą liczbę potomstwa. Zobaczcie, które znane osoby z polskiego oraz zagranicznego show-biznesu mają więcej niż trzy pociechy.

 • Kolekcja modelek Leonarda Di Caprio

  Romeo z Hollywood, Leonardo Di Caprio (32) ma chyba słabość do ślicznych dziewczyn ze świata mody.

 • Krupa nie pojawi się w "Top Model"?

  ...reportaże zza kulis programu oraz przeprowadzać bezpośrednią relację z czerwonego dywanu specjalnie dla programu 'Hollywood 411'. Wywiady z tancerzami i gwiazdami, zakulisowe plotki i najświeższe informacje, a także podsumowania w studio po każdym odcinku to nowa rola Joanny Krupy" - powiedziała menedżerka modelki, Małgorzata Leitner. To z pewnością bardziej atrakcyjne wyzwanie dla Joanny niż praca...

 • Jestem bardzo fajną osobą

  Swoją karierę fotomodelki rozpoczęła w wieku kilkunastu lat. Jeden z magazynów nazwał ją najbardziej seksowną kobietą na świecie. Teraz stara się pomagać innym - walczy o prawa zwierząt i wybiera przyszłe polskie top modelki, które mogą powtórzyć jej sukces.

Dyskusje na temat: polskie modelki w hollywood
 • Re: Anna Przybylska, czyli Karolina...

  startować . Taka prawda. A jak tam wy panowie, polskie pijaczynki z brzuszkami i zaniedbałymi sylwetkami. Ciekaw jest który z was w tym wieku będzie choćby w 1/10 tak atrakcyjny. Na to trzeba dbać o siebie całymi latami. Nawet 10 nie wystarczy. W Hollywood modelki i aktorki codziennie przez całą prawie karierę uprawiają biegi. Niektóre, te bardzo znane, potrafiły by bez zadyszki (!) przebiec 15