• Informacje na temat:

  polskie modelki w playboyu

Artykuły na temat: polskie modelki w playboyu
 • Piotr Adamczyk w końcu spotkał tę jedyną?

  ...pracuje w modelingu, dużo podróżuje po świecie. W 2013 roku pozowała nago w amerykańskim "Playboyu", często reklamuje bieliznę i nie kryje swoich wdzięków, wrzucając roznegliżowane zdjęcia do internetu(...) modelki przetrwa? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Sandra Kubicka i Cedric Gervais rozstali się?! Oto dowód...

  Sandra Kubicka jest jedną z bardziej znanych w świecie polskich modelek. Ma za sobą sesje w m.in. amerykańskim "Playboyu", "Cosmopolitan", "Treats!" czy "Fashion Magazine". Czasopismo "Maxim" umieściło ją na liście stu najseksowniejszych nazwisk w Ameryce.  Kubicka pięć lat temu związała się z francuskim producentem muzycznym i dj-em. Ona i Cedric Gervais zaręczyli się i planowali ślub. O swojej...

 • ...książka. "Ludzie poznają prawdziwą mnie, co naprawdę w życiu przeszłam. Myślę, że się spodoba. Jestem dumna z tego, że byłam w amerykańskim 'Playboyu', ponieważ dla mnie to jest zaszczyt, że jako Polka...

 • Gardias-Skóra w rozbieranej sesji

  Którą z pań chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w rozbieranej sesji? - takie pytanie zadaliśmy czytelnikom portalu pomponik.pl. Wyniki są zaskakujące - internauci mają apetyt na odważne zdjęcia pogodynki Doroty Gardias-Skóry , aktorki Marty Żmudy-Trzebiatowskiej oraz Oli Szwed - jak podaje encyklopedia internetowa - "polskiej aktorki i piosenkarki".

 • Była modelka "Playboya" rozbiera się w polskim filmie

  Pamiętacie Izę Salę, która zasłynęła z okładkowego zdjęcia 3D w "Playboyu" oraz rozebraniem się w programie Kuby Wojewódzkiego? O modelce przypomnieli sobie twórcy polskiego filmu "Dżej Dżej" obsadzając ją w epizodycznej roli... "blondynki na jachcie".

 • Co naprawdę wydarzyło się w "Enjoy The View

  Patrycję Mikułę polscy widzowie poznali w reality show "Enjoy The View