• Informacje na temat:

  polskie obywatelstwo

Artykuły na temat: polskie obywatelstwo
 • Walerija Żurawlewa dostała polskie obywatelstwo!

  ...o wiele łatwiej było mi się zaaklimatyzować" - opowiada Walerija. Po ponad sześciu latach pobytu w naszym kraju partnerka Grzegorza Łapanowskiego złożyła wniosek o przyznanie polskiego obywatelstwa. "Musiałam wypełnić i złożyć kilka kwestionariuszy. Było to w lipcu ubiegłego roku. Po kilku miesiącach oczekiwania otrzymałam odpowiedź, że przyznano mi polskie obywatelstwo. Teraz mam dwa obywatelstwa...

 • Russell Crowe nie ma szans na obywatelstwo Australii

  Władze Australii dwukrotnie odmówiły przyznania obywatelstwa aktorowi Russellowi Crowe. "Zmienili prawo dla Nowozelandczyków" - wyjaśnia 50-letni gwiazdor w wywiadzie dla brytyjskiej gazety.

 • Czy Kamil Stoch zrzeka się polskiego obywatelstwa? Jest komentarz!

  W internecie pojawiło się oświadczenie Kamila Stocha (28 l.), w którym sportowiec tłumaczy, że z powodów politycznych zrzeka się polskiego obywatelstwa i w zawodach będzie reprezentować Niemcy. Prawda czy fałsz?

 • Walerija Żurawlewa została Polką

  Walerija Żurawlewa, która na parkiecie "Dancing With The Stars" partneruje Grzegorzowi Łapanowskiemu, kilka tygodni temu otrzymała polskie obywatelstwo.

 • Karolina Gruszka zrzeknie się polskiego obywatelstwa?!

  Dla miłości porzuciła Polskę i zamieszkała na stałe w Moskwie, gdzie mąż Iwan Wyrypajew jest dyrektorem moskiewskiego teatru Praktyka. Choć w stolicy Rosji 34-latka stworzyła dom i tam też wychowuje małą Maję, nadal nie ma rosyjskiego obywatelstwa. By je otrzymać, musi zrzec się polskiego, gdyż rosyjskie prawo nie dopuszcza podwójnego obywatelstwa u osoby pełnoletniej. Karolina Gruszka ma więc...

 • Roman Polański: Mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości

  - Mogę tylko powiedzieć, że poddałem się procedurze ekstradycyjnej i że mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości - oświadczył w czwartek dziennikarzom w Krakowie Roman Polański, który w środę wieczorem został przesłuchany w krakowskiej prokuraturze.

 • Zięć Ewy Kopacz w dwa dni został Polakiem, dzięki Komorowskiemu! Złamano procedury?

  Zięć Ewy Kopacz może liczyć na specjalne przywileje?! Tak wynikałoby z doniesień jednego z tygodników, który twierdzi, że Andriy Petranyuk nie musiał długo czekać, by przyznano mu polskie obywatelstwo. To wszystko dzięki zaangażowaniu Bronisława Komorowskiego.

 • Inauguracja nauki w łódzkiej Filmówce

  Łódzka Szkoła Filmowa to jedna z wizytówek polskiego kina i Łodzi. 3 października uczelnia zainauguruje 66. rok akademicki, a w jej murach wraz z polskimi studentami kształcić się będzie 56 obcokrajowców, w tym 18 Polaków z zagranicy.

 • M jak miłość

  Madzia spotyka się z Saszą, chłopak informuje ją, że aby mógł uzyskać polskie obywatelstwo, musi być zameldowany tam gdzie ona. Kotowicz po ostatnich wydarzeniach...

 • Wszystkie światła na Cannes!19 filmów powalczy o Złotą Palmę

  Dziś wieczorem rusza 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes! 19 filmów walczyć będzie o Złotą Palmę, a pracami jury kierują w tym roku bracia Coen.

Zdjęcia na temat: polskie obywatelstwo
Dyskusje na temat: polskie obywatelstwo
 • Re: Gwiazdy o polskich korzeniach

  Mądralo. przecież mieli obywatelstwo polskie i byli w wojsku Polskim a także wiekszośc Zydów przybyła do Polski gdzieś w XIII wieku i tu zostali, a Twoja rodzina to od kiedy mieszka na tych ziemiach wiesz- jakie wogóle masz pochodzenie ?.

 • Re: "O mnie się nie martw": Co dalej z karierą Joanny Kulig?

  zbyt łatwo uzyskuje sie polskie obywatelstwo. W Łodzi jacyś próbują mówić Polakom jak mają mysleć

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  Oj widzę że prawda zabolała szczerbatą ciemnotę co to polskie obywatelstwo otrzymała w Moskwie z rąk wuja Stalina:-)... Ma boleć...

 • Re: "M jak miłość": Kasia Cichopek staje w obronie serialu

  kuszewski frycz i inni którzy plują na POLSKĄ NARODOWĄ KATOLICKĄ PATRYOTYCZNĄ TELEWIZJĘ TVP niech uważają,bo Obywatelstwo Polskie można odebrać i WON do lewackich niemiec czy brukseli!!!

 • Re: ​"Zniewolona": Katerina Kowalczuk zostanie... twarzą TVP? To nowy "aniołek Kurskiego"!

  mieszanych małżeństw na Białorusi. A jak cie to interesuje to zgodnie z prawem na chwilę obecna juz obywatelka Rosji. Tam sie urodziła,wychowała i mieszka i z automatu ma obywatelstwo tego kraju. Tak jak ty z automatu dostales Polskie obywatelstwo.

 • Re: "Na dobre i na złe": Redbad Klijnstra kończy 45 lat

  Zgodnie z polskim prawem jeśli jedno z rodziców dziecka ma obywatelstwo polskie to dziecko również nabyło obywatelstwo polskie. Nie ma znaczenia gdzie się urodziło. Co to narodowości to ją określa sam zainteresowany i tu nie ma znaczenia obywatelstwo czy narodowość rodziców.

 • Re: "Słoneczny patrol": David Hasselhoff powróci na szczyt?

  Powinien przyjąć polskie obywatelstwo, bo ten kraj to pijaków raj. I mógłby zapijać się w towarzystwie niektórych polityków.

 • Re: To koniec "Dziewczyn ze Lwowa"?

  Ukrainki wiecznie udaja takie swiete bidulki. Jakie to one dzielne. A orawda jedt taka ze bez skrupulow wchodza do lozka nawet zobatym facetom Nie maja eyrzutow sumienia ze rozbijaja rodzine byle sie zalapac na polskie obywatelstwo. A jak juz wyjda za maz to panie pelna geba. Ja ich sluchsc nie moge.

 • Re: Nasza Ania

  Pięknie śpiewała,życiorys zagmatwany,chyba nie jest do końca taki ,jak pokazany w filmie,szkoda że tak wcześnie umarła,ale nie jest Polką,choć podono miała polskie obywatelstwo.

 • Re: Nasza Ania

  Może z pochodzenia nie była polką, ale jakie to ma znaczenie ? Wychowała się tutaj, miała polskie obywatelstwo i była większą patriotką niż większość dzisiejszych polskich nastolatków... nie wierzysz ? POSŁUCHAJ http://www.youtube.com/watch?v=IU2izo7ay_E