• Informacje na temat:

  polskie reality

Artykuły na temat: polskie reality
 • Małgorzata Rozenek (wyrzuciła z dowodu 10 zbędnych lat) i Radosław Majdan byli już bohaterami programu "Azja Express". Teraz czas na własny reality show! Jest jednak pewien problem...

 • James Franco, Seth Rogen i nagi instynkt przetrwania

  W ramach promocji najnowszego filmu - komedii "Wywiad ze słońcem narodu" - James Franco i Seth Rogen sparodiowali kontrowersyjne reality-show stacji Discovery Channel "Nagi instynkt przetrwania".

 • Jacek Rozenek pozwoli synom na udział w reality show?

  Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", nie jest pewny, czy chce, by jego dwaj synowie zostali bohaterami... reality show. Małgorzata Rozenek i jej obecny mąż Radosław Majdan dostali propozycję udziału w tego typu programie, ale bez zgody aktora - ojca Stasia i Tadeusza, którzy po rozwodzie rodziców zostali z mamą - nie mogą przyjąć tej oferty!

 • "Rolnik szuka żony 2": 1500 zgłoszeń

  Zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". W kolejnej odsłonie popularnego reality-show TVP1 chce wystąpić aż 1,5 tysięcy ochotników - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. To o ponad połowę więcej niż w przypadku premierowej odsłony show.

 • Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  ...w programie "Dzień Dobry TVN" dodając jednak, że imię odziedziczyła po swojej babci. Przed kamerami Alżbeta zadebiutowała w reality show "Agent". Aktorka ma również na koncie występy w serialach...

 • Trzeci sezon "Warsaw Shore" wiosną w MTV Polska

  "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" wraca na antenę MTV Polska. Wg informacji portalu Wirtualnemedia.pl trzeci sezon reality-show będzie dłuższy od dotychczasowych, pojawią się w nim również nowi uczestnicy.

 • Powstanie "Grycan Reality Show"?

  Grycanki ruszyły na podbój polskiego show-biznesu! Co jeszcze szykują?

 • Małgorzata Rozenek w nowym show TVN-u

  Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy show TVN-u - polską edycję reality-show "Hotel Hell" firmowaną w USA nazwiskiem Gordona Ramsaya - poinformował nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Premiera programu zaplanowana jest na wiosnę 2015.

 • Bracia Jacksona w reality show

  Bracia nieżyjącego piosenkarza Michaela Jacksona wystąpią w programie typu reality show - ogłosiła amerykańska stacja A&E. Program zostanie poszerzony o dokument, który Jackie, Tito, Jermaine i Marlon Jacksonowie nakręcili w czerwcu przed śmiercią swojego brata.

 • "Warsaw Shore 3": Jest pierwszy klip!

  Najbardziej kontrowersyjny program w historii polskiej telewizji wraca na antenę MTV. Już 29 marca stacja wyemituje pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".

Zdjęcia na temat: polskie reality
Wideo na temat: polskie reality
 • Zwiastun reality show Joanny Krupy

  "To polski smakołyk gorętszy od talerza pierogów" - słyszymy w zapowiedzi programu "The Krupa Sisters". Chodzi, oczywiście, o ponętną Joannę... Jak wam się podoba zwiastun? Będziecie oglądać?

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

 • Wraca program "Big Brother"

  „Big Brother” to program telewizyjny typu reality show, stworzony w Holandii w 1997 roku. W latach 2001-2002 odbyły się trzy polskie edycje programu. Jak swój udział wspominają: Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Piotr Gulczyński „Gulczas”? Gwiazdy opowiedziały o tym, jak zmieniło się ich życie. Od niedawna powstaje nowy dom Wielkiego Brata. Jak wygląda plan budowy? Mateusz Hładki odwiedził to

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

Dyskusje na temat: polskie reality
 • Re: Polskie seriale odnoszą sukcesy za granicą!

  Kurski to najgorszy szef tvp. Tam nie na co oglądać. Ciągły sport w tvp1, potem "gadające głowy" i ich propaganda, reality schow, dokumenty typu Gardias, powtórki itd, a FILMÓW nie ma. W wakacje kolejne badziewie. Nie ma nic dla ludzi starszych, niepełnosprawnych którzy najwięcej czasu spędzają w domu, a nocą śpią. Oni w swych podatkach finansują tvp i nic nie mają. Zmienić Kurskiego.

 • Re: Polskie hity na wiosnę 2013

  Telewizja ogłupia i marnuje życie. Lepiej wyjść na spacer, przeczytać książkę, poćwiczyć, posprzątać, zdrzemnąć się, upiec ciasto, nauczyć się nowej umiejętności... pobyć sam na sam ze swoimi myślami. od 5 lat prawie nie oglądamy TV, czasem nationale geografic czy plenet czy coś w tym stylu. seriale, reality szoł czy konkursy talentó to nie dla nas.

 • Re: "Wawa Non Stop" to klapa?

  Ja wszystko rozumiem ale żeby w reality show o polskiej stolicy jaka jest tzw WAWA żeby tak napisze kolokwialnie puszczali zagraniczne piosenki ?? przecież to absurd,powinny być polskie piosenki na pewno by sie coś znalazło mamy reprezentować Polskę jako naród i stolice a nie !!! moim zdaniem to tragedia