• Informacje na temat:

  polskie seriale- czas honoru

Artykuły na temat: polskie seriale- czas honoru
 • "Czas honoru. Powstanie": Trzy seriale walczą o polskiego Oscara!

  Po raz pierwszy w historii Polskich Nagród Filmowych o Orła walczą w tym roku... seriale. Do polskich Oscarów nominowane zostały trzy produkcje: "Czas honoru. Powstanie", "Ranczo" (8. seria) i "Wataha".

 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

 • "Czas honoru": Polskie seriale sprzedane za granicę!

  Kilkanaście produkcji Telewizji Polskiej zostało sprzedanych do zagranicznych stacji telewizyjnych i serwisów wideo na żądanie. Wśród nich są m.in. seriale "Ranczo", "Czas honoru" czy "Dom nad rozlewiskiem".

 • Liam Hemsworth w krwawej rozgrywce z seryjnym mordercą

  Australijski klan Hemsworthów szturmuje polskie kina! Podczas gdy Chris, jako Thor, odlicza "Czas Ultrona", młodszy - Liam pozdrawia miłośników braci Coen i zaprasza do "Miasteczka Cut Bank".

 • "Czas honoru": Historyczna fikcja

  ...maszynowego Sten, skoro wyprodukowano go dopiero kilka miesięcy później. Są to jednak szczegóły. I nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby na nich się jedynie skończyło. Serial "Czas honoru", choć zrobiony(...) w stolicy. Podobnie sprawy miały się w przypadku wyglądu. Twórcy "Czasu honoru" powielili błędną wizję ubioru, która pojawiała się wcześniej w innych filmach i serialach, np. w "Stawce większej niż życie...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • "Czas honoru - Powstanie": Osobista rola

  Nieprzewidywalny Maks z serialu „Na Wspólnej”, twardy „Wilk” z „Czasu honoru – Powstanie” i zarozumiały Hans z „Bodo”. – Każda rola to przygoda – mówi Adam Fidusiewicz.

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

 • "Ranczo" polskim serialem wszech czasów!

  Seriali” i tytuł Polskiego Serialu Wszech Czasów, nagroda specjalna jury oraz dwa „Światowidy” (tak nazywają się wręczane podczas imprezy statuetki). I tak - „Złotego Światowida” za najlepszą rolę męską(...) słynnej ławeczce i nazywani są chórem greckim w realiach polskiej wsi, a serial zdobył „Światowida Publiczności”. „Ranczo” uznane zostało też za Polski Serial Wszech Czasów, o czym zadecydowali...

 • 25-lecie Miss Polski: Ada Sztajerowska nie przekaże korony!

  7 grudnia 2014 roku w Krynicy-Zdroju odbędzie się 25. finał konkursu Miss Polski. W tym czasie w Wielkiej Brytanii będzie trwało także zgrupowanie Miss World. Z powodu pokrywających się terminów Miss Polski 2013 Ada Sztajerowska nie będzie obecna na finale krajowym i nie będzie mogła przekazać korony Miss Polski 2014. Wiemy jednak, kogo Sztajerowska poprosiła o zastąpienie w tym obowiązku!

Zdjęcia na temat: polskie seriale- czas honoru
Dyskusje na temat: polskie seriale- czas honoru