• Informacje na temat:

  polskie seriale opis

Artykuły na temat: polskie seriale opis
 • Serialowe blondynki. Czy rozpoznasz bohaterkę po opisie?

  Sprawdź swoją wiedzę o bohaterkach seriali polskich i zagranicznych.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Młody Piłsudski" nowym serialem TVP

  TVP1 rozpoczęła pracę nad nowym serialem historycznym "Młody Piłsudski". Pilot serialu zadebiutuje na antenie Jedynki 11 listopada. Emisja dalszych odcinków przewidziana jest na 2019 rok.

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • "Ucho Prezesa": Serial satyryczny Kabaretu Moralnego Niepokoju

  ..."Ucho Prezesa" to nowy serial, autorstwa Roberta Górskiego i z nim samym w roli głównej i tytułowej. "Ucho Prezesa" to kulisy współczesnej polityki polskiej - zapowiadają twórcy Kabaretu Moralnego(...) drzwiami" - tak Robert Górski podsumował tę kwestię w opisie serialu. Miniserial będzie można oglądać na Youtube oraz na Facebooku i Twitterze. Pierwszy i drugi odcinek serialu "Ucho Prezesa" pojawi...

 • "Wiedźmy": Nowy serial TVP

  22 października telewizyjna Jedynka rozpoczęła emisję nowego serial u obyczajowego "Wiedźmy". Bohaterki filmu grają: Katarzyna Figura ( "Żurek" ), Maria Seweryn ( "Kolejność uczuć" ), Magdalena Różczka (serial "Oficer"). Reżyserem serialu jest Jan Kidawa-Błoński ( "Skazany na bluesa" ).

 • "Ziuk. Młody Piłsudski": Serial o Marszałku na 100-lecie niepodległości

  ..." - czytamy w opisie produkcji na stronie Telewizji Polskiej. - Opowiadamy o młodości Józefa Piłsudskiego. To jest mało znany moment w jego biografii, a życie marszałka przed I wojną światową było również(...) specjalnego studia Telewizji Polskiej zlokalizowanego na Placu Piłsudskiego w Warszawie, transmisję z głównych obchodów państwowych. O 17:20 TVP zaprosi widzów na pilotowy odcinek serialu "Ziuk. Młody...

 • Twórca "Włatcóf móch" o historii Polski

  "Kreskostoria Polski" - to tytuł opowiadającego o historii naszego kraju serialu animowanego, nad którym pracują autorzy popularnych "Włatcóf móch". Pilotażowy odcinek nowego serialu, zatytułowany "Gdzie jest krzyż?", od 20 stycznia będzie pokazywany w kinach 5D.

 • "Designated Survivor": Serial z Kieferem Sutherlandem ląduje na Netflixie

  Jak na razie w polskim Netflixie dostępny jest opis produkcji oraz jej zwiastun. Pilotowy odcinek powinien pojawić się w serwisie 28 września. "Designated Survivor" przedstawia historię Toma Kirkmana, ministra niższego szczebla, który w wyniku ataku terrorystycznego na Biały Dom zostaje wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych według zasad sukcesji prezydenckiej. Obok Kiefera Sutherlanda...

 • Niepohamowany entuzjazm

  Uhonorowany Złotym Globem serial "Pohamuj swój entuzjazm" w końcu w Polsce. HBO Comedy wyemituje pierwsze odcinki 26 października.

Wideo na temat: polskie seriale opis
 • Za jeden post na Instagramie zarabiają 40 tys.?

  współprace z jakimś jedzeniem, piciem, to to najlepiej, ale wszystko zależy od danego posta, opisu, oznaczenia. Wszystko ma swoją wartość. Ja sie z tego cieszę i z tego korzystam, bo dzięki temu mogę robić muzykę taką, jaką chcę, mogę wybierać seriale i filmy takie, jakie bym chciała, a nie muszę brać tego, co daje mi los. To daje mi taką autonomię trochę. To jest naprawdę fajne" - mówi piosenkarka