• Informacje na temat:

  polskie słowa

Artykuły na temat: polskie słowa
 • Wojciech Zabłocki tęskni za Aliną Janowską. Padły wzruszające słowa

  ..., która na co dzień mieszka w USA, synowie z rodzinami. Jak mówi z dumą Zabłocki, dziewczyny wspaniale zadbały o oprawę świąt, o to, by na stole pojawiły się tradycyjne polskie potrawy.   Zabłocki też(...) słowa dotrzymał. *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Plemię": Obraz ważniejszy niż słowa

  Trudno szukać w ostatnich latach obrazu, który na międzynarodowej arenie otrzymałby więcej wyróżnień niz "Plemię" Myrosława Słaboszpyc'kyja. Ukraiński film, którego akcja opowiedziana została językiem migowym, trafi w najbliższy piątek na polskie ekrany.

 • Doda o zamachach w Orlando! Gorzkie słowa!

  ...nie brakuje też dziwnych tłumaczeń tego typu aktów terroru. Wystarczy przypomnieć tylko oburzający wpis Młodzieży Wszechpolskiej, której szef jest posłem RP z ramienia Kukiz'15! Dziwić może też fakt, że polskie gwiazdy niemal w ogóle nie zareagowały na tę tragedię, a przecież po zamachach chociażby w Paryżu na ich profilach na portalach społecznościowych roiło się od wpisów i francuskich flag...

 • "Pod ochroną" : Kiedy mężczyzna leje kobietę

  "Pod ochroną" to sztandarowy przykład na to, jak powinna wyglądać kooperacja reżysera z operatorem. Efekt pracy duetu Diego Lerman i Wojciech Staroń jest imponujący: to film, w którym operator znajduje słowa dla opowieści reżysera.

 • Marcin Prokop obiecał córce, że rodzina się powiększy. Słowa dotrzymał

  ...ogląda większość (...), woli klasyczne polskie filmy i seriale: "Stawiam na Tolka Banana" albo "Wakacje z duchami" - zdradził dziennikarz w rozmowie z ojcem Leonem w książce "Slow life". - Jest trochę...

 • Dwa polskie dokumenty w konkursie w Sundance

  "Punkt wyjścia" w reżyserii Michała Szcześniaka i "Obiekt" Pauliny Skibińskiej zakwalifikowały się do konkursu Documentary Short Films 37. edycji Festiwalu Filmowego Sundance - najważniejszej imprezy kina niezależnego na świecie. Oba filmy zostały wyprodukowane w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • "M jak miłość": Wyjątkowe słowa

  ...z uśmiechem jubilat. Wśród wyrazów uznania znalazł się też jeden naprawdę wyjątkowy: od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Co szef państwa napisał z okazji jubileuszu aktora?

 • "Na dobre i na złe": Porzucona podczas ślubu

  Zuza dotrzyma słowa i stawi się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by wyjść za Mamutu. Ale narzeczony zerwie zaręczyny w ostatniej chwili.

 • Mocne słowa Sablewskiej o pracy z gwiazdami!

  Maja Sablewska (37 l.) zaczynała od pracy jako menedżerka polskich gwiazd. Kreowała wizerunek takich celebrytek jak, m.in. Doda czy Edyta Górniak. Teraz kiedy sama jest popularna, wspomina dość krytycznie dawne czasy.

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

Zdjęcia na temat: polskie słowa
Wideo na temat: polskie słowa
 • Maffashion obraziła się na Tyszkę!

  Kilka dni temu słowa Marcina Tyszki rozpętały małą burzę w show-biznesie. Fotograf podziękował Gosi Baczyńskiej, że ta nie zaprosiła na swój najnowszy pokaz żadnej szafiarki. Marcin nie ma najlepszego zdania o tych pannach twierdząc, że polskie blogerki modowe są "puste" i powinny wziąć się za naukę! Na reakcję drugiej strony nie trzeba było długo czekać. Marcinowi postanowiła

 • Gwiazdy składają życzenia mamom z okazji Dnia Matki

  Z okazji Dnia Mamy wszystkim mamom życzenia złożyli polscy gwiazdorzy z Cezarym Pazurą (54 l.) na czele. „Być mamą, to ja wiem, co to jest. (…) Musicie mieć naprawdę końskie zdrowie, żeby z tymi dzieciakami wytrzymać” – wyznał aktor, po czym dodał zaskakująco: „Coś wiem, bo sam jestem matką”. Padły też inne, bardzo wzruszające słowa. (Agencja TVN/x-news)

 • Dlaczego Zbigniew Wodecki odszedł z "Tańca z gwiazdami"?

  Zbigniew Wodecki (65 l.) był jednym z jurorów polskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Jak odnajdował się w tej roli? "Ja się na tym nie znałem, więc byłem kimś w rodzaju gospodarza. Gdy uczestnicy usłyszeli słowa krytyki, ja byłem od zasypywania tych 'dołów'" - zażartował. Po 12 sezonach wokalista zniknął z programu. Dlaczego zrezygnował z zasiadania w fotelu jurora? (WideoPortal/x-news)

Dyskusje na temat: polskie słowa