• Informacje na temat:

  polskie szaleństwa

Artykuły na temat: polskie szaleństwa
 • "Na wariackich papierach": Szaleństwo to metoda!

  ...serial po raz pierwszy w 1992 roku, oryginalny tytuł "Moonlighting" skojarzyła właśnie ze spontanicznym działaniem, pełną szaleństwa improwizacją, warto chyba się zastanowić, co tak naprawdę chcieli nim...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Rekord polskiego box-office'u pobity

  Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Wood uplasował się na pierwszym miejscu amerykańskiego zestawienia box-office. Ekranizacja powieści E.L. James zarobiła w weekend otwarcia 81,7 milionów dolarów stając się tym samym najbardziej kasową produkcją w historii, która trafiła na ekrany w walentynki. Obraz pobił też kasowy i frekwencyjny rekord w polskich kinach.

 • "Paradoks": Bogusław Linda i Katarzyna Chrzanowska byli w sobie do szaleństwa zakochani...

  ...polskiego kina. Członkowie ekipy serialu "Crimen" od razu zauważyli, że intymne sceny, które wspólnie grali Katarzyna i Bogusław, nie tylko nie sprawiały im żadnych trudności, ale wręcz dawały im...

 • Gdynia 2014: "Archiwum grozy" na festiwalu

  "Archiwum grozy" to wyjątkowy przegląd polskich filmów, przygotowany przez organizatorów 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Widzowie będą mogli zobaczyć zapomniane już dzisiaj polskie horrory.

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Gniewkowska w aktorstwie szuka szaleństwa

  Katarzyna Gniewkowska, czyli Renata Kaszuba z „O mnie się nie martw”, nigdy nie chciała być kojarzona z... serialami. - Praca w telewizyjnych tasiemcach pachnie rutyną, a ja szukam w aktorstwie szaleństwa – mówi i przyznaje, że popełniła kilka zawodowych pomyłek.

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki jest do szaleństwa zakochany w swojej... księżniczce!

  .... Twierdzą, że są w sobie do szaleństwa zakochani i nic tego nie zmieni...

 • "50 twarzy Greya" premierowo w Berlinie

  Światowa premiera filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" odbędzie się 11 lutego 2015 podczas festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy. Dwa dni później ekranizacja skandalizującej powieści E L James trafi na ekrany polskich kin.

 • Anna Popek o świętach na Majorce: To obraza!

  Polskie gwiazdy lubią spędzać Boże Narodzenie z dala od suto zastawionego stołu i świątecznego szaleństwa. Nie zawsze jednak wyjazdy okazują się trafione.

 • Jan Komasa pracuje nad nowym filmem

  Po sukcesie "Miasta 44", obrazu o powstaniu warszawskim, który kosztował Jana Komasę wiele nerwów, reżyser zamierza powrócić do kameralnego kina spod znaku "Sali samobójców". Akcja filmu ma się toczyć w latach 90., rzadko przedstawianych w polskiej kinematografii.

Zdjęcia na temat: polskie szaleństwa
Dyskusje na temat: polskie szaleństwa