• Informacje na temat:

  polskie trojaczki

Artykuły na temat: polskie trojaczki
 • Najbardziej ekscytujące serialowe momenty 2016

  ...ich rodzina powiększy się jeszcze o trojaczki! Wizja domowego przedszkola u Ortizów bardzo was rozbawiła, ale też podważyła zaufanie do scenarzystów. Z powagą potraktowaliście narodziny córeczki(...) samo pojawienie się sympatycznych Arabów, to było za mało. Natychmiast musiano uwikłać ich w trudne sprawy mieszkańców ulicy Zacisznej. I doprowadzić do syryjsko-polskiej konfrontacji. A wszystko po to...

 • Serialowy baby-boom

  ...planie ― żartowała. Gdy aktorka została mamą Iwa również zabierała go ze sobą na plan serialu, a Tomasz Karolak nazywał ją wtedy „boską matką”. "Samo życie": Tamara Skalska Jej trojaczki to jak na...

 • Piękne trojaczki w "Mam talent"

  Polskie trojaczki rozbawiły Amerykę! I przeszły do kolejnego etapu programu "America's Got Talent". Kto jeszcze?

 • "Mam talent": W USA ćwierćfinały

  Jurorzy programu "America's Got Talent" wybrali 40 wykonawców, którzy walczyć będą o wejście do półfinałowej dwudziestki. Wśród szczęśliwców znalazły się także trojaczki z Polski - grupa Alizma .

 • Porażka Polek w "Mam talent"

  Nie udał się występ trojaczek z Polski w ćwierćfinale amerykańskiej edycji programu "Mam talent".

 • Eurowizja 2011: Znamy polskiego reprezentanta!

  Poznaliśmy zwycięzcę polskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizja 2011! W Dusseldorfie nasz kraj reprezentować będzie Magdalena Tul z piosenkę "Jestem".

 • Doda i Radek chcą mieć dzieci

  Sporo się ostatnio plotko wało o rozwodzie Doroty "Dody" Rabczewskiej i Radka Majdana, najpopularniejszej pary polskiego show biznesu. Jak się okazuje, piosenkarka i sportowiec mają "inne plany".

 • "Co jest grane, Davis?": Premierowy zwiastun!

  Znani z niezwykłego poczucia humoru bracia Coen po trzech latach przerwy wracają z filmem "Co jest grane, Davis?". Tytuł otrzymał już Grand Prix na 66. festiwalu w Cannes i dwie nominacje do Oscarów, zbiera też świetne recenzje krytyków na całym świecie. Tylko w portalu INTERIA.PL możecie obejrzeć premierowy, polski zwiastun tej produkcji.

 • Kto pojedzie na Eurowizję?

  Trwa finał krajowych eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji. Dziesięciu artystów walczy o to, który z nich będzie reprezentował Polskę 10 maja w Dusseldorfie w Niemczech.

Wideo na temat: polskie trojaczki
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.