• Informacje na temat:

  pomagać ludziom

Artykuły na temat: pomagać ludziom
 • Maria Wiktoria Wałęsa będzie pomagać alkoholikom!

  ...pozarządowych w promocji w mediach. Obecnie jednak fundacja ma uświadamiać Polaków, czym jest alkoholizm, i pomagać ludziom wykluczonym. "Mnie świadomość niebezpieczeństwa, jakie niesie ze sobą alkohol...

 • O koniach, psach i ludziach

  Filmy z Izraela ("Viviane chce się rozwieść"), Islandii ("O koniach i ludziach"), Węgier ("Biały Bóg") i Francji ("Samba") wchodzą w piątek, 20 lutego, na ekrany polskich kin. Wśród premier jest też oscarowy "Snajper" Clinta Eastwooda.

 • Teściowa miliarderka chce nakłonić Szulim do pomagania! "Widzi w niej polską Dianę"

  ...szaloną celebrytką i amatorką ścianek. Faktycznie Aga wybiera teraz eventy bardzo starannie, a na salonach bywa gościem.  Dla jej bogatej teściowej to jednak chyba wciąż za mało. Nowa Aga ma się ludziom(...) zajmujących się czworonogami. Pani Anna chce jednak, aby Aga zaczęła pomagać też chorym dzieciom jak księżna Diana! To wszystko ma ponoć sprawić, że wyższe sfery w końcu zaakceptują wybrankę jej syna...

 • Martyna Wojciechowska: Chcę, żeby ludzie na świecie o tym usłyszeli

  Film "Ludzie duchy" Martyny Wojciechowskiej i Marka Kłosowicza otrzymał nominację na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Dokument opowiada historię albinosów z Tanzanii, którzy są zwierzyną łowną dla ludzi wierzących w magiczną moc chorych na bielactwo.

 • Ewa Błaszczyk dostała własny program w TVP! Będzie pomagała innym ludziom

  Ewa Błaszczyk (60 l.) w swoim życiu przeżyła trudne chwile, ale te tylko ją umocniły. Swoim doświadczeniem w radzeniu sobie z problemami aktorka chce teraz podzielić się z innymi. Świętuje sukces – dostała program, za pośrednictwem którego będzie mogła pomóc potrzebującym!

 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma złote serce

  Gwiazda serialu "Klan" to niezwykle skromna osoba. Jest zdania, że należy pomagać innym, ale nie trzeba się z tym afiszować. Komu i dlaczego udziela wsparcia?

 • Kasia Bujakiewicz: Pomaganie ma w genach

  Zaczęło się w dzieciństwie, a potem to już był „poznański porządek”.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Łatwo się nie poddają

  - Praca w show to pomaganie i doradzanie zdolnym, pozytywnie nakręconym ludziom. Uwielbiam ich zaangażowanie, doceniam, że nie boją się śpiewać znanych przebojów - mówi Agnieszka Hekiert, która przygotowuje do występów uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Maryla Rodowicz pomaga sparaliżowanej Katarzynie Gaertner

  Maryla Rodowicz (70 l.) postanowiła zrobić wszystko, by pomóc Katarzynie Gaertner (74 l.) odzyskać sprawność po udarze.

 • Krzysztof Ziemiec: Rodzina na pierwszym miejscu

  Krzysztof Ziemiec napisał książkę zatytułowaną "Warto być dobrym", która jest dowodem na to, że istnieją ludzie gotowi do szlachetnych poświęceń. Dziennikarz z nadzieją patrzy więc w przyszłość i tego samego życzy Polakom z okazji Bożego Narodzenia.

Zdjęcia na temat: pomagać ludziom
Wideo na temat: pomagać ludziom
 • Felicjańska ze swoim "mężem" buduje ekskluzywne osiedle! "Chcę pomagać"

  Ilona Felicjańska wraz ze swoim narzeczonym zamierza budować ekskluzywne osiedla pod Warszawą. Mąż" celebrytki zajmie się stroną biznesową przedsięwzięcia, natomiast Ilona będzie służyła radą, pomocą i PR-em. "On jest od zarabiania pieniędzy, ja od pomagania. Chcemy połączyć te dwie rzeczy i pomóc młodym ludziom" - mówi była modelka. (WideoPortal/x-news)

 • Książkiewicz o chirurgu gwiazd: Bardzo ludziom pomaga!

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" wybrała się na premierę książki "Zatrzymać Czas" autorstwa lekarza medycyny estetycznej Krzysztofa Gojdzia. - Ja reprezentuję naturalną medycynę estetyczną - powiedział autor. - Wszystko jest dla ludzi. Medycyna estetyczna również - dodała aktorka Renata Dancewicz. - To jest człowiek, który bardzo ludziom pomaga - podkreśliła aktorka Weronika Książkiewicz

 • Natalia Siwiec: Od pomagania zwierzętom jest Krupa, ja wolę ludzi

  Od pomagania zwierzętom jest Joanna Krupa – uważa Natalia Siwiec. Ona sama również nie pozostaje obojętna na krzywdę zwierząt, woli jednak skupiać się na pomaganiu potrzebującym ludziom. Porusza ją przede wszystkim los dzieci i osób bezdomnych.

Dyskusje na temat: pomagać ludziom
 • Re: "Klan": Aldona Orman cieszy się z międzynarodowych sukcesów swej 9-letniej córki

  Nie sądziła że może być mamą ? Ja bym próbował do skutku. Gratis i na pełny etat, a nawet w nadgodzinach. Ludziom trzeba pomagać.

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  - teraz są powodzie w kraju. Strażacy ledwo zipią, bo od tygodnia są w akcji. Gdzie ci z wojsk terytorialnych? Gdzie oni są? Dlaczego nie pomagają? Podobno powstali, aby pomagać ludziom ? Pusty śmiech(...)Po wojnie Polska cierpiała. I każdy fany film pomagał ludziom odetchnąć. A przy okazji w tych Klubach Pancernych dzieciom pokazywano jak założyć bandaż na rękę, jak rozpalić ognisko w polu, jak

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hürrem została przeklęta!

  Dlaczego masz tak bardzo ograniczony umysł. PIS miesza wszystkim w głowach. Co ma serial historyczny do islamizacji. Ja również chciałabym żyć w zgodzie i spokoju ale mimo wwszystko należy ludziom pomagać.

 • Re: „M jak miłość”: Rafał rozbije związek Wernera i Anny?

  Nawet w "głupim" :-) filmie pokazują że nie należy zadawać się z "lumpami" że tak powiem, że nie należy pomagać zagubionym ludziom, bo tak potem się odwdzięczą...mam na myśli Rafała, który dostał dach nad głową a teraz intryguje i zastawia pułapki. Przykre, że tak się potem odwdzięcza...ale w życiu tez tak jest ..i jak tu być dobrym życzliwym człowiekiem????

 • Re: "Na dobre i na złe": Kamilla Baar znika z serialu!

  Pani Kamilu bardzo proszę,żeby pani nie odchodziła z serialu,bo serial będzie mniej ciekawy i ja będę bardzo,tęsknił za tak lubianą,pani doktor Goldberg.Pani jako aktorka to właśnie powinna grać,tylko takich bohaterów którzy umieją pomagać ludziom i właśnie rola lekarza w Leśnej Górze,nam wszystkim fanom pani to pokazała.Bardzo mi szkoda dr.Gawryło,któremu przez odejście pani z serialu,rozwaliła

 • Re: "Aż po sufit": Edyta Olszówka wraca do gry!

  ludzi od darów Natury, dając w zamian jako niezbędne do życia szkodliwe suplementy. "Szkodzić- nie pomagać" - podsyłajcie im kobiety nierządne(czyńcie także kobiety przeciwnika nierządnymi i chciwymi, bez szacunku do siebie i dzieci pod pozorem wolnego wyboru i równości), by dokończyły dzieła zniszczenia - wmawiajcie ludziom, że bez materii ( pieniądze, ubrania, zbytkowne przedmioty, wygląd-moda

 • Re: Królowa seriali chce spokoju

  I ciekawe jest też to, ilu biednym ludziom można byłoby pomóc rezygnując z jednego odcinka i wstawiając w internet zdjęcia uszczęśliwionych ludzi To może niech nic się nie dzieje, niech nikt nie zarabia więcej, bo trzeba pomagać nieudacznikom.

 • Re: Maciek u seksuologa

  piękne wartości szerzą te seriale dla ameb, teraz wszyscy patrzcie, mam zespół i chce założyć rodzinę po to by rodziły się następne zespoliki...czy ktoś w ogóle analizuje ten scenariusz???? nie mam nic przeciwko ludziom z chorobami, trzeba im pomagać i traktować sprawiedliwie, ale są pewne granice, których przekraczać nie należy;