• Informacje na temat:

  pomagać ofiarom

Artykuły na temat: pomagać ofiarom
 • "Na Wspólnej": Anna Cieślak pomaga ofiarom seksbiznesu

  ...ambasadora La Strady - Fundacji przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu. - Zajmujemy się niesieniem pomocy ofiarom seksbiznesu i ich rodzinom. Prowadzimy akcje profilaktyczne oraz szkoleniowe...

 • Sean Penn szuka odkupienia

  W filmie "Gunman: Odkupienie" Sean Penn gra zgorzkniałego, samotnego wilka, który pada ofiarą własnej przeszłości. Czy jako były likwidator, pracujący w Afryce na zlecenie amerykańskiego rządu, zdoła dotrzeć do ludzi, którzy wydali na niego wyrok?

 • Maria Wiktoria Wałęsa będzie pomagać alkoholikom!

  ...pozarządowych w promocji w mediach. Obecnie jednak fundacja ma uświadamiać Polaków, czym jest alkoholizm, i pomagać ludziom wykluczonym. "Mnie świadomość niebezpieczeństwa, jakie niesie ze sobą alkohol...

 • "A jeśli Bóg jest?" : Fanatyk Jezusa

  Na pierwszy rzut oka Tore i jego kumple to niemieckie punki, które kontestują system i wierzą w zbawczą moc anarchii. Różni ich tylko gorliwa wiara w Jezusa Chrystusa - całkowite zaprzeczenie bycia antysystemowym.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig nie będzie ofiarą!

  Joanna Kulig wcieli się w postać żywiołowej i prostolinijnej samotnej matki w serialu komediowym TVP2 "O mnie się nie martw". Jednocześnie aktorka pracuje nad filmem "Discopolo", w którym kreować będzie postać diwy muzyki tanecznej. Zdaniem aktorki doświadczenie zdobyte w serialu bardzo pomaga na planie filmowym.

 • Gwiazdy filmu i muzyki wzywają do walki z ebolą

  Gwiazdy filmu i muzyki, a wśród nich Matt Damon, Bono i Vincent Cassel, wzywają w klipie wideo do podjęcia wspólnej walki z ebolą. W wydanym w środę komunikacie stanowiącym komentarz do klipu gwiazdy mówią, że Afryka potrzebuje pomocy całego świata.

 • Halle Berry pomaga ofiarom przemocy

  Halle Berry namówiła szefów firmy kosmetycznej Revlon na sfinansowanie remontu schroniska dla ofiar przemocy domowej w Los Angeles. Aktorka jest oddana temu przedsięwzięciu, gdyż - jak tłumaczy - jest to winna swojej matce.

 • "Filary Ziemi": W cieniu katedry

  To niezwykły obraz średniowiecznej Anglii, a więc jest tu walka o władzę, intrygi, miłość, zdrada oraz nienawiść. Mroczne tajemnice i krwawe zbrodnie. Losy władców, lordów, duchownych oraz zwyczajnych ludzi.

 • Kolejna gwiazda pomaga Haiti

  Sandra Bullock nie pozostała obojętna na los mieszkańców Haiti i przekazała dotację w wysokości miliona dolarów na rzecz ofiar trzęsienia ziemi, które przed kilkoma dniami dotknęło ten region, zabierając według wstępnych szacunków ponad 200 tysięcy ludzkich żyć.

 • "Rozdzieleni" : Nauka mówienia

  Najnowszy, długo oczekiwany film Michaela Hazanaviciusa, miał swoją premierę na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes, gdzie został pokazany w konkursie głównym. Od autora oscarowego "Artysty" oczekiwano arcydzieła, które miało być również istotne w kontekście politycznym.

Zdjęcia na temat: pomagać ofiarom
Wideo na temat: pomagać ofiarom
 • Uczeń czarnoksiężnika

  Epicka opowieść o czarodzieju i jego uczniu, który zostaje wplątany w antyczną walkę między dobrem a złem. Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem (Alfred Molina). By go pokonać, Balthazar musi jednak mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave'a Stutlera (Jay Baruchel). Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

 • Prawo zemsty

  W napadzie rabunkowym na dom ginie matka i córka, zaś ocalały z masakry ojciec rodziny nie cofnie się przed niczym, żeby pomścić śmierć bliskich. "Prawo zemsty" jest szokującym przykładem na to, że sprawiedliwość bywa ślepa. Film wyszedł spod ręki reżysera "Włoskiej roboty" i "Negocjatora" - F. Gary'ego Gray'a. Clyde Shelton (Gerard Butler) jest przykładnym mężem i ojcem oraz uczciwym człowiekiem, którego żona i córka zostają brutalnie zamordowane podczas włamania do ich domu. Kiedy zabójcy...

Dyskusje na temat: pomagać ofiarom
 • Re: Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  jak wszyscy pracownicy pomocy społecznej są jak Iza to słabo to widzę ... jak ona ma pomagać ofiarom przemocy domowej, jak sama jest ofiarą ... przemocy i losu!