• Informacje na temat:

  pomalowane paznokcie

Artykuły na temat: pomalowane paznokcie
 • ...projektantki ma... paznokcie pomalowane na różowo! Ona sama znana jest z tego, że zawsze ma perfekcyjny makijaż, manicure i idealnie dobrany strój. Najwyraźniej uznała, że jej pupil nie może być gorszy...

 • Queen + Adam Lambert: Brytyjczycy na kolanach

  13 stycznia w Newcastle rozpoczęła się europejska trasa Queen + Adam Lambert. Tamtejsze media pieją z zachwytu, a oklaski zbiera także Adam Lambert, który budzi mieszane uczucia u wielu fanów Królowej.

 • Michał Szpak reklamuje lakiery do paznokci!

  ...w mediach, wystąpił w sesji zdjęciowej eksponującej jego pomalowane i idealnie zadbane paznokcie. Co ciekawe, Szpak, który zapewne przyzwyczajony jest do niezbyt przychylnych komentarzy na swój temat...

 • Pogodynka została ogrodnikiem

  Maja Popielarska z wykształcenia jest ogrodnikiem, ale przez wiele lat zapowiadała w TVN pogodę. Kiedy zaczęła prowadzić program "Maja w ogrodzie", okazał się on wielkim hitem. We wrześniu obchodzi właśnie pięć lat.

 • Michał Szpak: Wyzywają mnie od ciot. Nie zamierzam się zmieniać, bo ktoś tak chce

  Długie pomalowane paznokcie, kręcone włosy, buty na obcasach i mnóstwo błyskotek - taki styl uwielbia Michał Szpak (26 l.). Juror "The Voice of Poland" płaci jednak wysoką cenę za bycie sobą.

 • Rachel Wood dała się związać

  Aktorka Evan Rachel Wood pozwoliła sfotografować się nago podczas sesji zdjęciowej dla jednego z amerykańskich magazynów.

 • Maria Pereira: Rajskie życie pracownicy Szydło!

  Maria Pereira do niedawna wiodła błogie życie blogerki modowej i żony prawicowego dziennikarza. Niedawno wszystko się jednak zmieniło. Kobieta dostała niezłą fuchę w kancelarii Beaty Szydło, a jej ukochany wkręcił się do Polskiego Radia. Wielu zaczęło się zastanawiać, po co pani premier potrzebna jest szafiarka. Okazuje się, że Maria nie będzie jednak stroić Szydło, a pomagać jej w budowaniu wizerunku w social mediach. A doświadczenie w tej materii Pereira ma spore. Od lat wrzuca bowiem na...

 • Laski, siekiera i tryskająca krew - wizja rodem z filmów Tarantino!

  - To nie jest moje, ja nie mam takich myśli - piosenkarz wyjaśnia metody działania szatana.

 • Pełny makijaż, pomalowane paznokcie, damskie dodatki i biżuteria - Michał Szpak (21 l.), ekscentryczny uczestnik programu "X Factor", mówi o swojej orientacji.

 • Katarzyna Herman: Szeryf w spódnicy

  Katarzyna Herman, odtwórczyni roli Eweliny Bargan w serialu "Układ warszawski", zdradza kulisy swoich przygotowań do roli policjantki. Jak jest naprawdę kobieca stronie tego "układu"?

Zdjęcia na temat: pomalowane paznokcie
Wideo na temat: pomalowane paznokcie
 • Dominika Gwit: Uwielbiam chodzić do kosmetyczki

  Dominika Gwit tłumaczy, że wizyty w salonach kosmetycznych to stały punkt w jej tygodniowym grafiku. Nie dość, że dzięki temu może poprawić kondycję skóry twarzy czy włosów, to jeszcze przy okazji doskonale się relaksuje. "Bardzo często robię paznokcie, hennę na brwi, czasem korzystam z wosku, lubię chodzić do kosmetyczki, tak, bardzo, bardzo, bardzo, no i przede wszystkim lubię też być dobrze

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

Dyskusje na temat: pomalowane paznokcie