• Informacje na temat:

  pomoc britney

Artykuły na temat: pomoc britney
 • Britney po raz drugi

  Brittany S. Pierce przechodzi trudne chwile. Bliska załamania, zwraca się o pomoc do swojej idolki Britney Spears. Liczy, że gwiazda ją zainspiruje. Tymczasem...

 • Will.i.am: 10 faktów o gwieździe The Black Eyed Peas

  15 marca 2015 roku, wokalista, autor tekstów, producent oraz członek The Black Eyed Peas, Will.i.am, obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji warto poznać kilka interesujących faktów z jego życia.

 • Wakacje Britney Spears (ZDJĘCIA)

  Piosenkarka Britney Spears i aktor Mel Gibson wybrali się na wspólne wakacje do Kostaryki - podają amerykańskie media.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Ojciec Britney krytykuje córkę

  Tata Britney Spears (25 l.) publicznie skrytykował jej zachowanie. Powiedział, że piosenkarka oskarża rodzinę o problemy, które są jej własną winą.

 • Justin chce pomóc Britney

  Były chłopak Britney Spears - Justin Timberlake, zaoferował pomoc wywołującej skandal za skandalem piosenkarce.

 • Zjadliwy list do Britney

  Wdowa po znanym producencie telewizyjnym,Aaronie Spellingu, zamieściła ostatnio w internecie list adresowany do Britney Spears (26 l.) w którym wzywa ją, aby zaczęła gustowniej się ubierać i nie obnażała zaniedbanego ciała.

 • Britney Spears: Pomoc mistrza jogi

  Szykująca się do powrotu na muzyczną scenę Britney Spears szuka pomocy u sikhijskiego mistrza jogi. Wokalistka odwiedziła Singha Khalasę w jego domu w Los Angeles, gdzie jogin udziela jej lekcji "leczenia dźwiękiem".

 • Britney "umysłowo niezdolna do działania"

  Lekarze z Centrum Medycznego UCLA zdiagnozowali Britney Spears (26 l.) jako "umysłowo niezdolną do działania". Piosenkarka przebywa w klinice od kilku dni, a znalazła się tam po interwencji rodziców, w porozumieniu z jej osobistym psychiatrą.

 • Britney Spears bez demonów

  Britney Spears, wracająca do showbiznesu gwiazda pop, podziękowała swoim fanom za pomoc w zwalczaniu swoich demonów.

Wideo na temat: pomoc britney
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Solista

  Film ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi. Obdarzony nieprawdopodobnym talentem skrzypek Nathaniel Awers (Jamie Foxx) w czasie drugiego roku studiów na prestiżowej akademii muzycznej Juilliard School of Music w Nowym Jorku, zachorował na schizofrenię. Muzyk staje się bezdomnym, zarabiający na życie graniem na ulicach. Pomoc otrzymuje od dziennikarza /(Robert Downey. Jr).