• Informacje na temat:

  pomoc doradców

Artykuły na temat: pomoc doradców
 • Zastrzelono komandor podporucznik marynarki wojennej, która służyła jako zagraniczny doradca. Sprawę bada Gibbs wraz z ekipą NCIS. Mąż kobiety, detektyw pracujący w policji, próbuje się włączyć do śledztwa. Jednak jego pomoc przynosi więcej szkód niż korzyści.

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • Zastrzelono komandor podporucznik marynarki wojennej, która służyła jako zagraniczny doradca. Sprawę bada Gibbs wraz z ekipą NCIS. Mąż kobiety, detektyw pracujący w policji, próbuje się włączyć do śledztwa. Jednak jego pomoc przynosi więcej szkód niż korzyści.

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  - "Furia" nie jest typem kina wojennego, do którego przywykliśmy - przekonują twórcy produkcji, która 24 października wejdzie na ekrany polskich kin. - Żaden inny film nie pokazuje tak dosadnie namacalnej grozy wojny - dodają.

 • Elton John walczy z nałogami

  Gwiazdor popu sam padł ofiarą kilku nałogów i, jak twierdzi, chce teraz, by jego młodzi podwładni nie powtórzyli jego błędów. Pomoc ma zapewnić im zatrudniony przez Rocket Music profesjonalny doradca. W rozmowie z magazynem Music Week Elton John stwierdził: "Sam doskonale poznałem wszystkie pułapki sławy i popełniłem wszystkie możliwe błędy związane z popularnością. Dlatego chciałbym, by moje...

 • Barbara Kwiatkowska-Lass: Mija 20 lat od śmierci pierwszej żony Polańskiego

  W piątek, 6 marca, minęło dokładnie 20 lat od śmieci pierwszej żony Romana Polańskiego, aktorki Barbary Kwiatkowskiej-Lass. "Miała wspaniałe długie rzęsy, zadarty nosek i gibkie, jędrne ciało" - pisał w autobiografii polski reżyser.

 • „The Finder”: Nowy serial w polskiej tv

  ...przedmiotu, którego państwowe organy ścigania nie są w stanie lub nie mogą znaleźć. Z pomocą Leo i zastępcy komendanta policji Isabeli Zambady (Mercedes Masohn), oraz dzięki licznym znajomością, Walter wraz...

 • Bodo Kox z nagrodą w Cannes!

  Sukces polskiego twórcy w Cannes! Bodo Kox otrzymał na festiwalu specjalne wyróżnienie za scenariusz "Człowiek z magicznym pudełkiem". Główna nagroda trafiła do autorów bułgarskiego projektu "Nanook".

 • Amanda Bynes wraca na odwyk!

  ...i narkotykowych, jakie zaliczyła pod koniec 2018 roku. Jak donosi magazyn, aktorka ma tam uzyskać "pomoc i leczenie od specjalistów i doradców uzależnień w zakresie narkomanii i problemów zdrowia...

 • "Furia": Brad Pitt weteranem II wojny światowej

  24 października na ekranach kin zadebiutuje wojenny film "Furia" z Bradem Pittem w roli dowódcy czołgu, którego załoga musi zmierzyć się ze świetnie wyszkolonym oddziałem niemieckich żołnierzy.

Zdjęcia na temat: pomoc doradców
Wideo na temat: pomoc doradców
 • Dwoje do poprawki

  Film opowiada on o parze, która po 30 latach małżeństwa postanawia spędzić intensywny weekend z doradcą, co ma pomóc im zadecydować o przyszłości związku.

 • Stan gry

  RUSSELL CROWE wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (BEN AFFLECK,) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje - ma zostać czołową osobistością w kraju - do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie...

 • Dyktator

  Nawiązanie do głośnego filmu Dyktator Charliego Chaplina, tym razem w wykonaniu Sachy Barona Cohena ("Borat"). Jak mówi Cohen, jest to "niezwykła historia dyktatora, który heroicznie ryzykował własne życie po to, by demokracja nigdy nie zawitała do kraju, który z taką miłością terroryzował". U boku Cohena wystąpi Ben Kingsley oraz Anna Faris. Nominowany do Nagrody Akademii i Złotego Globu scenarzysta i aktor Sacha Baron Cohen, twórca takich niezapomnianych postaci filmowych jak Ali G, Borat...