• Informacje na temat:

  pomoc drogowa

Artykuły na temat: pomoc drogowa
 • Motocykliści

  Do szpitala trafia motocyklista. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak drogowy. Konieczna jest operacja barku. Na sali okazuje się, że pacjent ma uszkodzoną tętnicę. Lekarzom udaje się opanować krwawienie. Przedłużająca się operacja niekorzystnie wpływa na samopoczucie profesora Zyberta. Potrzebna jest pomoc Kostka. Wkrótce Tretter odkrywa, że pacjent, wokalista rockowy, nie...

 • Chada pisze felietony z zakładu karnego

  Tomasz Chada postanowił, że w zakładzie karnym będzie pisał felietony. Pierwszy z nich pojawił się na oficjalnej stronie wytwórni rapera - Step Records.

 • Znamy powód śmierci Hanki

  Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) w wyniku urazu po wypadku samochodowym trafi na oddział intensywnej terapii. Niestety, lekarze nie zdołają jej pomóc... Dlaczego tak się stało?

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski: Role ich życia

  Zarówno dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej, jak i dla Dariusza Siatkowskiego role Kasi i Pawła w komedii "Kogel-mogel" i jej drugiej części - "Galimatias" - były rolami życia.

 • Honorata "Honey" Skarbek miała wypadek!

  ...:( Pierwszy wypadek... Oczywiście nie ja byłam winna... 5 godzin na mrozie - policja, pomoc drogowa, mechanik, auto zastępcze... Na szczęście nikomu nic sie nie stało... Uważajcie na drogach Kochani, często...

 • Historie z życia i z kart literatury

  Film wojenny "Niezłomny", dramat "Whiplash", familijny "Paddington", biograficzne "Wielkie oczy", komedia "Dzikie historie", thriller "Son of a Gun" - w polskich kinach w pierwszy weekend 2015 roku będzie w czym wybierać.

 • Laweciarze

  Natalia ma stłuczkę na drodze. Na miejscu zjawia się kilka pomocy drogowych. Między właścicielami holowników dochodzi do kłótni. Natalia składa wyjaśnienia...

 • Premiera dokumentu "Polacy w oczach świata"

  Premiera dokumentalnego filmu "Polacy w oczach świata", w którym na temat wybitnych przedstawicieli naszego narodu - cenionych za granicą polityków, uczonych, artystów, sportowców - wypowiadają się m.in. Dalajlama XIV i Barack Obama, odbyła się w czwartek, 2 października, w stolicy.

 • "M jak miłość": Paweł dowie się, że Kalina jest w nim do szaleństwa zakochana!

  W 1402. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 27 listopada o godzinie 20.55) Paweł zgodzi się pomóc Kalinie i zastąpić kierowcę, który miał zawieźć towar do Łodzi. Marczewska niespodziewanie postanowi mu towarzyszyć. - Jadę z tobą - poinformuje Zduńskiego. W drodze powrotnej ich auto nagle się zepsuje. Paweł wezwie pomoc drogową, ale okaże się, że trzeba na jej przyjazd poczekać...

 • Pomóżmy Decapitated!

  W poniedziałek, 7 stycznia, w warszawskiej "Stodole" odbędzie się charytatywny koncert, z którego całkowity dochód przekazany zostanie rodzinom Vitka, zmarłego perkusisty Decapitated i wokalisty Covana.

Wideo na temat: pomoc drogowa
 • Solista

  Film ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi. Obdarzony nieprawdopodobnym talentem skrzypek Nathaniel Awers (Jamie Foxx) w czasie drugiego roku studiów na prestiżowej akademii muzycznej Juilliard School of Music w Nowym Jorku, zachorował na schizofrenię. Muzyk staje się bezdomnym, zarabiający na życie graniem na ulicach. Pomoc otrzymuje od dziennikarza /(Robert Downey. Jr).

 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

 • Mysi agenci

  Animowana komedia przygodowa, w której Stefan Malutki zmierzy się z najtrudniejszym zadaniem w karierze mysiego agenta i udowodni światu, że MYSZje niemożliwe są nie tylko dla orłów. Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącą myszkę i uczynić z niej gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki - odważnej mysiej mistrzyni salsy Loli.

Dyskusje na temat: pomoc drogowa