• Informacje na temat:

  pomoc ministerstwo

Artykuły na temat: pomoc ministerstwo
 • Urszula Sipińska dostanie pomoc od Ministerstwa Kultury?

  ..." - informowała jej koleżanka. Dziennikarze "Faktu" postanowili więc ruszyć z pomocą artystce zwracając się z prośbą do Ministerstwa Kultury, aby wspomogło żyjącą w nędzy gwiazdę. Okazuje się bowiem, że instytucja dysponuje pewnymi środkami, które ma zarezerwowane dla osób takich jak pani Urszula. "Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego może udzielić pomocy socjalnej ze środków Funduszu Promocji...

 • Tomasz Kot nagrodzony przez ministerstwo kultury

  Tomasz Kot i Krzysztof Globisz są wśród laureatów Dorocznych Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wręczono je we wtorek, 12 maja, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Ewa Kopacz pomogła córce w karierze zawodowej? Załatwiła jej specjalizację?!

  Ewa Kopacz (59 l.) może mieć kłopoty? Niektórzy węszą wielką aferę z jej córką w roli głównej! PiS-owska stacja TVP Info przekazała wieści, wedle których Katarzyna (33 l.) „rozpoczęła specjalizację lekarską w trybie rezydentury, mimo słabego wyniku egzaminu. Pomogło odwołanie do Ministerstwa Zdrowia, którym kierowała jej matka”.

 • "System" z Agnieszką Grochowską zakazany w Rosji

  Kilka dni przed premierą rosyjskie ministerstwo kultury oraz dystrybutor postanowili zakazać wyświetlania amerykańskiego thrillera "System", którego akcja dzieje się w stalinowskiej Rosji - poinformowano w środę.

 • ...zaangażowały się w akcję #jestemzłosiem. Jedną z największych propagatorek akcji była Kinga Rusin.  AKTUALIZACJA: Wygląda na to, że pomogły za to natychmiastowe reakcje mediów.  "Ministerstwo...

 • MSZ promuje film o Janie Karskim

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaangażuje się w promocję najnowszego filmu o Janie Karskim, bo leży to w polskim narodowym interesie - mówił w środę, 29 kwietnia, szef MSZ Grzegorz Schetyna. Dodał, że to część polityki historycznej MSZ, prowadzonej wspólnie z IPN.

 • Minister proponował pomoc Stuhrowi

  Zmagający się z rakiem krtani Jerzy Stuhr (67 l.) otrzymał od Bogdana Zdrojewskiego propozycję pomocy finansowej.

 • "System" : Wbrew regułom

  "System" Daniela Espinosy, którego scenariusz powstał na podstawie książki Toma Roba Smitha "Ofiara 44", stał się sławny jeszcze przed polską premierą. Kilka dni temu rosyjskie Ministerstwo Kultury nie dopuściło do premiery filmu.

 • Nanga Parbat: Ojciec Tomasza Mackiewicza o Elizabeth Revol. Gorzkie słowa!

  Witold Mackiewicz, ojciec Tomasza Mackiewicza, po zakończeniu akcji ratunkowej na Nanga Parbat apelował o jej wznowienie. Wierzył, że jego syn wciąż żyje i czeka na pomoc. Teraz wypowiedział się na temat Elizabeth Revol. "Elisabeth miała na tyle siły, że schodziła na dół, tym samym spisała Tomka na straty" - powiedział.

 • "System" zakazany także na Białorusi

  Amerykański thriller "System" o czasach ZSRR, którego wyświetlania zakazano w Rosji, nie zostanie pokazany również na Białorusi - poinformowały w czwartek, 16 kwietnia tamtejsze media.

Wideo na temat: pomoc ministerstwo
 • "Talianka", odcinek 6.

  Giulietta zostaje zatrzymana pod zarzutem szpiegostwa. Stiepan odsyła córkę do Tatiany na wieś i próbuje ratować żonę. Sam także musi się ukrywać, ponieważ grozi mu aresztowanie za domniemane spowodowanie śmierci podwładnego. Cannavaro ma nadzieję, że Ragulin wydostanie ją z więzienia. Mężczyzna ma jednak własne problemy i nie jest w stanie pomóc kochance. Tymczasem Ministerstwo Bezpieczeństwa

 • Solista

  Film ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi. Obdarzony nieprawdopodobnym talentem skrzypek Nathaniel Awers (Jamie Foxx) w czasie drugiego roku studiów na prestiżowej akademii muzycznej Juilliard School of Music w Nowym Jorku, zachorował na schizofrenię. Muzyk staje się bezdomnym, zarabiający na życie graniem na ulicach. Pomoc otrzymuje od dziennikarza /(Robert Downey. Jr).

 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!