• Informacje na temat:

  pomóc przyjacielowi

Artykuły na temat: pomóc przyjacielowi
 • Jacek Łągwa nadal tonie w długach! Michał Wiśniewski pomoże przyjacielowi?

  ...w zeszłym wieku. Lider zespołu Ich Troje długo odmawiał komentowania kłopotów kolegi. Niedawno zapytany przez "Życie na Gorąco" o całą sytuację i o to, czy może pomóc przyjacielowi, powiedział wymijająco(...) (44) założył go wraz z Jackiem Łągwą (47).  Jednak przyjacielowi czerwonowłosego gwiazdora ostatnio nie najlepiej się wiedzie. Dopadły go kłopoty finansowe. Czy Michał pomoże koledze wyjść na prostą...

 • Płyta "Help Maciek 2": Przyjaciele na pomoc Maciejowi Miernikowi

  Płyta "Help Maciek 2" to jedyny zapis DVD i CD, jaki powstał przy współudziale gwiazd rzeszowskiej sceny muzycznej lat 80., oraz zaproszonych gości. Całość została zrealizowana, by pomóc choremu na raka Maciejowi Miernikowi.

 • "Przyjaciele": Będzie dalszy ciąg serialu?

  Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Przyjaciele" po jego zakończeniu? Dlaczego niektórzy nie chcą powrotu do starych ról? Ostatnio Jennifer Aniston uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła swój plan.

 • "Parauszek i Przyjaciele" ruszają na podbój świata

  Serial dla najmłodszych "Parauszek i Przyjaciele" łódzkiego studia Se-ma-for rusza na podbój świata. Od stycznia pokazywany jest w szkockiej telewizji BBC Alba; ma też być prezentowany w Czechach i w Szwajcarii.

 • Agnieszka Kotulanka wciąż może liczyć na pomoc przyjaciół. Wyjdzie na prostą?

  Ze swoim problemem Agnieszka Kotulanka zmaga się od wielu lat. Ale nie jest to łatwa walka. Kosztowała ją ona utratę wysokiej pozycji zawodowej, a w konsekwencji roli uwielbianej przez widzów Krystyny Lubicz w "Klanie".   Koledzy ze środowiska podejmowali wiele prób, żeby jej pomóc, jednak bezskutecznie. Agnieszka Kotulanka konsekwentnie je odrzucała.  W gronie osób gotowych pomóc koleżance...

 • Jennifer Aniston: Gwiazda "Przyjaciół" jakiej nie znamy

  Jennifer Aniston wiedziała, że "musi zrobić wszystko, co tylko może", żeby sprostać tytułowej roli w dramacie "Cake". "To było dla mnie niezwykłe przeżycie" - wspomina aktorka, znana dotąd głównie z ról komediowych.

 • Agnieszka Kotulanka: Czy pomoże jej przyjaciel sprzed lat?

  Agnieszka Kotulanka (59 l.) jest w dramatycznej sytuacji. Aktorka odrzuca jednak każdą pomoc i to od najbliższych jej osób. Czy w końcu znajdzie się ktoś, kto będzie wiedział, jak jej pomóc?

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

 • Natalia Kukulska ogłasza, że zaczęło się szukanie opiekunki dla dziecka. Prosi przyjaciół o pomoc

  Już wkrótce Natalia Kukulska (40 l.) powita na świecie trzecie dziecko i zaczęło się poszukiwanie niani. Niestety, wciąż nie znalazła osoby, która pomoże jej w opiece nad córeczką. O wsparcie poprosiła przyjaciół.

 • "Psy": Dalsze losy Franza i Angeli

  Rok 1992. Władysław Pasikowski kompletuje obsadę do filmu "Psy". Rolę Franza Maurera dostaje jego najlepszy przyjaciel, 40-letni wówczas Bogusław Linda.

Zdjęcia na temat: pomóc przyjacielowi
Wideo na temat: pomóc przyjacielowi
 • "Na dobre i na złe": Koszmar Latoszka powraca

  Latoszek cierpi na syndrom stresu pourazowego i kompletnie się załamuje. Agata odnajduje lekarza w szpitalnej łazience - gdzie ukrył się, by uciec przed koszmarem z przeszłości… Czy zdoła przyjacielowi pomóc?

 • Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

  Emma niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać od mamy wymarzonego psa. Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest właśnie Emma – to dzięki niej ten dzień nie będzie dla niego taki trudny i okaże się początkiem wielkiej przyjaźni. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają ze sobą każdą...

 • "Mąż czy nie mąż": Czarek i jego obóz pro-Michałowy

  Serialowy Czarek to najlepszy przyjaciel Michała. Czy pomoże mu wrócić do Marty? Jakich cennych rad mu udzieli? Sprawdźcie!

 • Mój przyjaciel delfin

  "Mój przyjaciel delfin" to wspaniały film familijny, który zaraz po premierze został okrzyknięty przez amerykańskich krytyków arcydziełem gatunku. Piękna opowieść o przyjaźni nastolatka i delfina zadebiutuje na DVD już 17 lutego! Schwytany w pułapkę na kraby młody delfin zostaje poważnie okaleczony i przewieziony do szpitala Claerwater Marine, gdzie rozpoczyna się jego walka o przetrwanie. Ssakowi grozi amputacja ogona, po której nigdy już nie będzie mógł pływać. Jednak Sawyer Nelson (Natahan...

Dyskusje na temat: pomóc przyjacielowi