• Informacje na temat:

  pomoc specjalisty

Artykuły na temat: pomoc specjalisty
 • Agnieszka Kotulanka na terapii. Specjalista ocenia szanse na wyleczenie!

  W połowie marca córka Katarzyna Sas-Uhrynowska (28) zawiozła Agnieszkę Kotulankę do warszawskiego ośrodka psychoterapii i terapii uzależnień. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzo widać, że choroba alkoholowa bardzo wyniszczyła aktorkę. Aż trudno rozpoznać w niej niegdyś elegancką i zadbaną gwiazdę "Klanu". Jej znajomi nie tracą jednak nadziei, że z pomocą specjalistów pokona swoje demony...

 • "Kebab i Horoskop" : Opowieści ze sklepu z dywanami

  Bohaterami filmu "Kebab i horoskop" debiutanta Grzegorza Jaroszuka są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami, których życie zmienia się, gdy szef, starając się ratować upadający biznes, zatrudnia "specjalistów" od marketingu.

 • Małgorzata Foremniak musiała skorzystać z pomocy specjalistów. Wcale tego nie ukrywa

  ...​Małgorzata Foremniak (50 l.) nie miała łatwo. W ostatnich latach życie jej nie rozpieszczało. Straciła bliskich, stoczyła walkę ze stalkerem. By odciąć się od bolesnej przeszłości, szukała pomocy specjalistów.

 • "Bóg nie umarł": : Religijne kuriozum

  Harold Cronk to specjalista od filmów chrześcijańskich. W jego najnowszej produkcji student mierzy się z samym Herkulesem, by udowodnić, że Bóg jednak nie umarł, żyje i ma się dobrze. Ostatecznie jest łopatologicznie, ideologicznie i koszmarnie sztampowo.

 • Anna Dereszowska: Terapia pomogła jej wyjść z depresji!

  Anna Dereszowska (33 l.) długo nie mogła odnaleźć się w życiu. Trudne wybory przypłaciła zdrowiem. Pomoc przyszła w samą porę...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Uczestniczka "Kto poślubi mojego syna?" błaga o pomoc! "Można z tym żyć do 7 lat"

  ...zamieścić na swoim Facebooku apel do fanów programu. Błaga w nim o pomoc w znalezieniu najlepszego specjalisty! "Sprawa jest bardzo delikatna. Miłość mojego życia dopadła straszna choroba SZPICZAK MNOGI, to nowotwór złośliwy, potrzebuje specjalisty w tej dziedzinie, wybitnego onkologa. Przeczytałam już cały internet na ten temat i wyczytałam, ze przy opiece dobrego specjalisty można z tym żyć do...

 • Katarzyna Dowbor: Będą nowe remonty

  Katarzyna Dowbor opowiada o warunkach, które trzeba spełnić, by zakwalifikować się do "Naszego nowego domu". Dziennikarka zdradza też, jak wpływa na urzędników, by ci zdecydowali się pomóc potrzebującym.

 • Agnieszka Kotulanka: Czy jeszcze można jej pomóc?

  Wiele wskazywało na to, że była gwiazda „Klanu” najgorsze ma już za sobą. Niestety, wygląda na to, że była to chwilowa poprawa.

 • Był psychopatą, teraz doradza prezydentowi

  Pamiętacie Jame'a "Buffalo Billa" Gumba - psychopatę z "Milczenia owiec"? Grający go Ted Levine długo zabiegał o to, by widzowie ujrzeli w nim kogoś więcej niż specjalistę od kreowania czarnych charakterów. W thrillerze "Polowanie na prezydenta" aktor z Ohio powraca na ekrany jako postać pozytywna i wciela się w wojskowego z Pentagonu.

Zdjęcia na temat: pomoc specjalisty
Wideo na temat: pomoc specjalisty
 • Czy tak wygląda 47-latka? Renee Zellweger dementuje

  Gwiazdy często korzystają z usług chirurgów plastycznych, jednak nie lubią o tym głośno mówić. Aktorka Renee Zellweger jest zdania, że jej w świetnym wyglądzie żaden specjalista nie pomógł, a formę zawdzięcza specjalnej diecie. Myślicie, że da się tak wyglądać w wieku 47 lat bez korzystania z usług renomowanych klinik chirurgii plastycznej?

 • Znana psycholożka leczy celebrytów

  Psycholożka Maria Rotkiel zdradziła w "Maglu Towarzyskim", że zdarza jej się leczyć znane osoby z tzw. bycia celebrytą. "Staram się im pomóc, aby nie uzależniali swojej samooceny od tego, co inni o nich myślą" - mówi. Myślicie, że miejsce specjalisty jest w programie plotkarskim? (Źródło: TVN Style/x-news)

Dyskusje na temat: pomoc specjalisty