• Informacje na temat:

  pomoc wieczorową

Artykuły na temat: pomoc wieczorową
 • Sama przeciw wszystkim

  Posterunkowy prosi Kwiatkowskich o pomoc. W ramach pracy domowej ze szkoły wieczorowej musi napisać rozprawkę. Jakby tego było mało, Jacek wyjechał na...

 • Cannes: Rzeka szampana i suknie za 200 tys. euro

  Ponad milion butelek szampana, trzy tony homarów, wieczorowe suknie w cenie luksusowych samochodów, kilometry czerwonych dywanów i hotelowe apartamenty za kilkadziesiąt tysięcy euro! To wszystko już czeka na ekranowe gwiazdy i bogatych gości ruszającego dzisiaj wieczorem 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes!

 • Sama przeciw wszystkim

  Posterunkowy prosi Kwiatkowskich o pomoc. W ramach pracy domowej ze szkoły wieczorowej musi napisać rozprawkę. Jakby tego było mało, Jacek wyjechał na...

 • Wojciech Pokora kończy 80 lat!

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą", seriali "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "Przygody psa Cywila" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w czwartek, 2 października, 80 lat.

 • Gwiazdy na rzecz... zwierząt!

  Gwiazdy kochają zwierzęta i bardzo chętnie włączają się do wszelkiego rodzaju akcji charytatywnych, których celem jest pomoc w walce o ochronę praw czworonogów! W czwartek znane z seriali aktorki wzięły udział w charytatywnym pokazie mody i aukcji sukien, z której dochód przeznaczono na rzecz podopiecznych Fundacji Viva! Akcja dla zwierząt.

 • Roma Gąsiorowska: Uczy i występuje

  Roma Gąsiorowska realizuje się artystycznie na wielu polach. Ostatnio zagrała w filmie "Warsaw by Night", opowieści o kobietach w wielkim mieście. Cały czas działa też jako nauczycielka - w marcu startują jej warsztaty, nie tylko o profilu aktorskim.

 • Beata podejrzewa, że Jacek ukrywa przed nią prawdę o kontaktach z Rafalskim. Nie wierzy, że mężowi chodzi tylko o pomoc w sprawie nauki Karoliny. Jacek...

 • Sobociński nagrodzony za zdjęcia do "Bogów"

  Piotr Sobociński Junior, doceniony za pracę przy filmie "Bogowie", otrzymał Nagrodę Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (Polish Society of Cinematographers - PSC), które zrzesza operatorów.

 • Serialowy przewodnik

  ..., Winter i Channing poszukują osoby, która potrzebuje ich pomocy. Tate wraca do domu, by odnaleźć kolegę z dzieciństwa, który wplątał go w morderstwo. Na kampusie Orkiestry uwagę Skourasa zwraca młody...

 • "Kiler": Polski film 25-lecia

  Przekazywana innym dobra energia powraca - uważa aktor Cezary Pazura. "Ludzie będą akceptować mnie wtedy, kiedy ja ich będę lubił i szanował" - przekonuje odtwórca głównej roli w "Kilerze", uznanym przez internautów za "polski film 25-lecia".