• Informacje na temat:

  pomysł napisania

Artykuły na temat: pomysł napisania
 • Agnieszka Kotulanka napisze książkę?

  Tygodniu". Córka miała teraz wpaść na kolejny pomysł. Jak donosi "Fakt" jej zdaniem mamie pomoże opisanie trudnych doświadczeń. Czy zatem szykuje się książka autorstwa Kotulanki? To mógłby być prawdziwy...

 • Ariana Grande oskarżona o plagiat

  Amerykańska wokalistka pop Ariana Grande została posądzona o skopiowanie pomysłu na teledysk do utworu "One Last Time" z klipu australijskiego zespołu Safia.

 • Powierza oznajmia: Napisałam książkę, by pomóc kobietom!

  ...i o swoje zdrowie. Z czasem odzyskała też energię i harmonię wewnętrzną. Stąd pomysł na jej pierwszą książkę pt. „Jak schudnąć, gdy dieta nie działa. Pokonałam insulinooporność i chorobę tarczycy”.  Był to...

 • Zbigniew Buczkowski: Pisz pan książkę

  "Pisz pan książkę" - usłyszał od wielbicieli swoich anegdot Zbigniew Buczkowski. I napisał. Już w środę, 8 października, odbędzie się premiera jego autobiografii aktora.

 • Karolina Szostak napisze książkę o odchudzaniu!

  ...nich inspiracją. Uważam więc, że powinnam podzielić się swoimi doświadczeniami. Powiedzieć, w jaki sposób się odżywiałam, żeby schudnąć" - tłumaczy się na łamach "Gwiazd" ze swojego pomysłu...

 • "Bliskość" Amandy Peet

  Amanda Peet wciela się w jedną z głównych ról w nowym serialu HBO zatytułowanym "Bliskość". Pomysłodawcami komediowej produkcji są Jay i Mark Duplassowie, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

 • "Barwy szczęścia": Elżbieta Romanowska napisała książkę o byciu kobietą... nieperfekcyjną!

  ...mnóstwo pomysłów na siebie i po prostu je realizuje. - Mój rozmiar nigdy nie miał znaczenia w tym, co robiłam. Jeśli chciałam tańczyć - tańczyłam, występować w musicalu - szłam na castingi i dostawałam...

 • Anna Popek w nowej roli! Zaśpiewa!

  Anna Popek już wkrótce zadebiutuje w podwójnej roli: wokalistki, autorki tekstów muzycznych i producentki. Znana dziennikarka zajmie się produkcją teledysku do piosenki "Milord", do której sama napisała też słowa. Utwór wykonają znana wokalistka Grażyna Skowron-Matkowska, Anna Popek i jej siostra Magdalena.

 • "M jak miłość": Marysia dostanie wiadomość zza oceanu. Napisze do niej... Małgosia!

  ...znaczy, że odbiera pocztę ma dostęp do internetu i odbiera pocztę... Zdradzamy, że wkrótce Marysia wpadnie na pomysł, by pojechać do Stanów Zjednoczonych, odnaleźć Małgosię i przekonać ją do powrotu...

 • Agata Nizińska: Nowy film i płyta

  Agata Nizińska, wnuczka znanego aktora Wojciecha Pokory, pracuje nad materiałem na swoją debiutancką płytę, na którą napisze część tekstów. Wokalistka nie zapomina też o aktorstwie, w grudniu rozpoczęła pracę na planie filmu "Job 2", w którym zagra główną postać kobiecą.

Zdjęcia na temat: pomysł napisania
Wideo na temat: pomysł napisania
 • Anna Samusionek zamierza napisać książkę

  Do grona piszących gwiazd planuje dołączyć aktorka Anna Samusionek, która ma nie tylko pomysł na książkę, lecz także, jak mówi, dobrze sobie radzi z pisaniem.

 • Blanka Lipińska o początkach kariery. Wiemy skąd pomysł na „365 dni”!

  Blanka Lipińska w rozmowie z naszym reporterem opowiedziała o początkach swojej kariery. Zdradziła też jak narodził się pomysł na napisanie debiutanckiej książki „365 dni”.

 • Dorota Wellman napisała książkę „Ja nie mogę być modelką?!”

  i czuć się elegancko, modnie i seksownie. Wellman przyznaje, że pomysł na książkę narodził się spontanicznie. – Ogród, lato, ciepło, białe wino, zimne. Dużo kwiatów dookoła. Trzy kobiety rozmawiające o babskich tematach. Podczas takiej rozmowy trochę zawodowej, trochę prywatnej pojawił się pomysł, żeby napisać książkę, w której będzie trochę o modzie, trochę o życiu – mówi Dorota Wellman.

Dyskusje na temat: pomysł napisania