• Informacje na temat:

  ponętne gwiazdy

Artykuły na temat: ponętne gwiazdy
 • "Świat według Kiepskich": Małgorzata Kożuchowska jako ponętna siostra

  Ekipa "Świata według Kiepskich" pracuje na planie we Wrocławiu pełną parą. Mieszkańców domu przy ulicy Ćwiartki czekają więc nowe zwariowane przygody. Będą wizyty kosmitów, aresztowania, awantury, spiski, a nawet plany emigracji za ocean, w poszukiwaniu lepszego losu i klimatu. Kiepskich odwiedzą także gwiazdy, co jest już swojego rodzaju tradycją serialu... W tej serii w wyniku skłonności...

 • Kim Kardashian zaprezentowała okładkę książki "Selfish"

  Wiemy już, jak wyglądać będzie okładka fotograficznej książki "Selfish", w której znajdziemy "słitfocie" Kim Kardashian. Celebrytka pochwaliła się nią na swoim Twitterze.

 • "Na krawędzi": Jesień z gwiazdami Polsatu

  Koniec lata to dla telewizji Polsat pierwszy dzwonek nowej, jesiennej ramówki. I tym razem ogrody warszawskiej Vilii Foksal rozświetliły gwiazdy spod znaku Słońca. Gospodarzami wieczoru byli Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz.

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Gwiazdy po latach: "Zbuntowany anioł"

  ...ponętnej latynoski była Carmen - akrobatka z serialu erotycznego "El deso". Serial nie odniósł sukcesu, w Polsce nie był w ogóle emitowany. W 2006 roku aktorka po raz drugi spotkała się na planie z kolegą ze...

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Gwiazdy po latach: "'Allo 'Allo!"

  Czy pamiętacie okrzyki kochanek "Och René!" i fałsze Edith? Czy wiecie, jak wygląda obraz Madonny z Wielkim Cycem? Jeżeli tak, słuchajcie, bo nie będziemy dwa razy powtarzać!

 • K. Knightley: Ponętny brzuszek

  20-letnia angielska aktorka Keira Knightley ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) bezapelacyjnie zwyciężyła w ankiecie na posiadaczkę najbardziej ponętnego brzuszka w show-biznesie. Zabawę zorganizował amerykański magazyn "In Touch", pragnąc wyłonić najbardziej wysportowaną gwiazdę rozrywki.

 • "Pierwsza miłość": Joanny Opozdy heca w zakopiańskim hotelu

  "SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw" to nowy spektakl Teatru Kamienica, którego premierę zaplanowano na 20 stycznia. Wystąpi w nim m.in. Joanna Opozda, aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość". Akcja komedii rozgrywa się w zakopiańskim hotelu.

 • Hollywoodzkie pojedynki

  W niedziele, 28 grudnia, TV4 nada dwa pierwsze odcinki programu "Hollywoodzkie pojedynki", w którym największe gwiazdy Hollywood znajda się pod lupą ekspertów. Początek emisji o 18.10.