• Informacje na temat:

  ponętne kobiety

Artykuły na temat: ponętne kobiety
 • "Dał się uwieść moim ponętnym krągłościom"

  ..."Następca tronu książę Walii Karol dał się uwieść moim ponętnym krągłościom ukrytym pod kreacją Versace". Tak chwali się w swojej autobiografii "Uroda bronią kobiety" modelka Tasha de Vasconcelos .

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Kwaśniewscy z Oleńką byczą się na Mazurach! Ale widoki!

  .... Aleksander pełnił funkcję kapitana, a jego kobiety korzystały ze słońca, opalając swoje ponętne ciała. Niestety, w pewnym momencie musiało zrobić się chłodniej albo zauważyły wścibskich paparazzich...

 • "rodzinka.pl": Pełno w domu

  Szósta seria "rodzinki.pl" przyniesie rewolucję w domu Boskich. Upodobnią się do rodziny z włoskiego Południa. Będzie tłok, gwar, utarczki i romans, który zaszokuje Natalię.

 • Bo to złe kobiety były

  ...- Alexis jest odpowiedzialna za poronienie Krystle, gdy specjalnie spłoszyła jej konia wystrzałem z pistoletu. Od tego momentu te dwie kobiety stały się śmiertelnymi wrogami. Aleksandra Duszyńska...

 • Nieśmiała Nicole Kidman

  Rudowłosej Nicole Kidman (36 l.) zawsze podobały się ponętne, blondwłose kobiety. Gwiazda sama jednak nie przefarbowałaby się na blondynkę. Australijska aktorka ujawniła przy okazji, że marzy, by po zakończeniu filmowej kariery osiąść na wyspie Fidżi i prowadzić plemienne życie.

 • Mówią, że jestem szarmancki

  Piękne kobiety, łóżkowe igraszki i humor. Tak można zdefiniować pierwszą polską komedię erotyczną "Och, Karol". Bez wątpliwości przyjął Pan główną rolę? - Byłem pełen uznania dla reżysera Romana Załuskiego, który stworzył znakomitą obsadę. Zagrały w nim najpiękniejsze, najbardziej pożądane Polki tamtych czasów. Kreśląc postać Karola Górskiego od początku wiedzieliśmy, że...

 • Pięć i pół dekady Jamie Lee Curtis

  Jamie Lee Curtis od 55 lat udowadnia, że dziecko gwiazd nie musi iść jedynie ścieżką wytyczoną przez rodziców. Aktorka udziela się nie tylko w filmie - pisze książki dla dzieci i felietony dla jednej z gazet oraz... namawia kobiety, by nie poprawiały urody.

 • Buzi-buzi na castingu

  Przypomnijmy, że Kuba, który podkochuje się w seksownej aktorce, nie mógł przeżyć, gdy zobaczył ją w towarzystwie przystojnego Mariusza (Jakub Strzelecki). Był o niego zazdrosny jak o rywala w walce o serce ukochanej kobiety. Zdradzamy, że w 49. odcinku "Prosto w serce" (emisja w czwartek 10 marca) dojdzie do pocałunku Gośki z... Kubą . W jakich okolicznościach? Oto Gośka Figura dostanie telefon...

 • Być jak Marilyn Monroe w bikini

  Nie superszczupłe modelki, a Marilyn Monroe wygrała w plebiscycie "Najlepsze ciało w bikini wszech czasów". Tuż za nią uplasowały się Christina Hendricks, Ursula Andress i Kim Kardashian.