• Informacje na temat:

  poniedzielska

Artykuły na temat: poniedzielska
 • Gwiazda "Czterech pancernych i psa" u Andrusa i Poniedzielskiego!

  Barbara Krafftówna, niezapomniana Honorata z "Czterech pancernych i psa" i pani Makowiecka z "Przygód pana Michała", będzie gościem specjalnym najbliższego odcinka programu "Dzięki Bogu już weekend" w TVP2. Zaproszono ją ze względu na... Stan Młodości Stabilnej. Poznaj szczegóły!

 • Marcin Wójcik: Lubię odgrywać "trochę głupszego"

  Telewizja tak spopularyzowała jego duet z Robertem Górskim, że bardziej kojarzymy obu panów razem niż osobno. Teraz oglądamy w Dwójce ich kolejny wspólny program, do którego zapraszają ciekawych ludzi. Choć sami są jeszcze ciekawsi.

 • Młodzi adepci sztuki aktorskiej w "Piosenniku"

  Studenci IV roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie zaprezentowali swoje aktorskie talenty i predyspozycje na scenie Teatru Ateneum, w przedstawieniu dyplomowym "Piosennik". Opiekunem artystycznym spektaklu był Andrzej Poniedzielski - aktor Teatru Ateneum, poeta i twórca kabaretowy.

 • Pieniądz znów w cenie

  Wkrótce do sklepów trafi limitowana złota edycja płyty Sokół feat. Pono "Teraz Pieniądz W Cenie".

 • "Ranczo": Katarzyna Żak nagrała płytę swoich marzeń!

  Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z "Rancza", od wielu lat jeździ po całej Polsce z własnym recitalem, w 1994 roku nagrała płytę "Młynarski - Jazz" ze standardami jazzowymi w przekładzie Wojciecha Młynarskiego, a kilka dni temu w sklepach ukazał się jej nowy album z premierowymi piosenkami napisanymi specjalnie dla niej...

 • Sokół i Pono razem

  Wyłącznie na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać klip "Uderz w puchara" , promujący najpopularniejszy obecnie w Polsce album hip hopowy, nagrany przez Sokoła i Pono.

 • Zbigniew Zamachowski: Jestem spokojny do pewnego momentu

  Zbigniew Zamachowski (57 l.) rzadko udziela wywiadów. Od błysku fleszy - w przeciwieństwie do żony - stroni. Woli zacisze teatralnej garderoby. W wywiadzie dla tygodnika "Świat i Ludzie" aktor szczerze opowiedział o dzieciństwie, zmianach, jakie zaszły w jego życiu po ślubie z Moniką oraz o swojej prawdziwej naturze...

 • Aktorzy z polskimi raperami

  Sprawdź najnowszy klip Sokoła i Pono do numeru "W aucie" ! Gościnnie w teledysku Piotr Fronczewski i Stefan Friedmann.

 • "Ranczo": Mamo, ciszej!!!

  Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z “Rancza”, debiutuje jako wokalistka. Właśnie do sklepów muzycznych w całym kraju trafiła jej pierwsza płyta pod bardzo optymistycznym tytułem “Bardzo przyjemnie jest żyć”.

 • Pono tak to widzi

  Po czterech latach Pono powraca z kolejnym solowym projektem. Label Prosto wydaje jego nowy album "Tak to widzę" już pod koniec maja.

Zdjęcia na temat: poniedzielska