• Informacje na temat:

  popielewicz w ciąży

Artykuły na temat: popielewicz w ciąży
 • Agnieszka Hyży (Popielewicz) i Grzegorz Hyży znów zostaną rodzicami?

  ...31-letnia Agnieszka Hyży (niegdyś Popielewicz) i jej mąż Grzegorz Hyży (29 l.) w tym roku będą świętować drugą rocznicę ślubu. Ostatnio wiele w ich życiu się dzieje. Cieszą się nowo wyremontowanym mieszkaniem i ponoć… snują plany o powiększeniu rodziny!

 • Popielewicz schudła po ciąży!

  Pierwsze dziecko prezenterki Polsatu przyszło na świat na początku lutego. I nim wszyscy zdążyli zauważyć, Popielewicz wróciła na salony i do pracy. Aga od porodu drżała ze strachu, że wypadnie z obiegu i ludzie o niej zapomną. Pojawienie się świeżo upieczonej mamy wzbudziło niemały zachwyt, bo była dziewczyna Mroczka wyglądała wspaniale, do tego uwagę przyciągała jej nienaganna sylwetka...

 • Agnieszka Popielewicz: Córkę wychowuje niania!

  Agnieszka Popielewicz (29 l.) uważa, że świetnie udaje jej się łączyć karierę zawodową z życiem rodzinnym. Może dlatego, że jej maleńką córką Martą na co dzień zajmuje się niania?

 • Popielewicz jest na diecie w ciąży

  Będąca w siódmym miesiącu ciąży Agnieszka Popielewicz bardzo uważa, by nadmiernie nie przytyć...

 • Popielewicz poprowadzi Sylwestra w 8. miesiącu ciąży

  Mróz, śnieg, wysokie obcasy... Jest wiele argumentów przeciw. Ale Agnieszka Popielewicz (26 l.) nie zamierza rezygnować z pracy!

 • To pewne: Agnieszka Popielewicz w ciąży!

  ..."Tak, jestem w ciąży" - powiedziała "Fleszowi" Popielewicz, która już niedługo - 6 sierpnia - będzie z mężem, producentem telewizyjnym Mikołajem Witem, obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. Dla(...)". W przeciwieństwie do wielu innych celebrytek Popielewicz wiadomość o ciąży - mimo ogromnej radości - przyjęła spokojnie. Nie ulega też zakupowemu szaleństwu: nie wydaje kroci na poradniki dla młodych mam, nie...

 • ...17 lipca 2015 roku Agnieszka Popielewicz stała się panią Hyży. Powiedziała sakramentalne "tak" w pięknym, romantycznym Rzymie. Uroczystość miała charakter osobisty i prywatny, jednak media były(...) moment. Jednak  dziennikarka napisała przy okazji wpisu coś, co fani odebrali  jako obwieszczenie ciąży! "17.07.2015...jedno z moich ukochanych wspomnień tego dnia. Jest tak samo pięknie ...a nawet...

 • Koroniewska i Dowbor biorą ślub

  Kilka dni temu Joanna Koroniewska potwierdziła doniesienia o ciąży. 31-letnia aktorka i jej partner Maciej Dowbor (31 l.) za kilka miesięcy zostaną rodzicami, ale zanim to nastąpi, para chce wziąć(...) Rock i Agnieszka Popielewicz.

 • Skromna Popielewicz

  Kariera Agnieszki Popielewicz potoczyła się dość szybko - zaangażowano ją do prowadzenia emitowanych przez Polsat programów "Gwiezdny cyrk" i "Się kręci". Zwróciła na siebie uwagę i tak została "człowiekiem Niny Terentiew". Jak wspomina początki współpracy z telewizją?

Zdjęcia na temat: popielewicz w ciąży
Wideo na temat: popielewicz w ciąży
 • Agnieszka Hyży w ciąży z Grzegorzem? "Może rodzina będzie większa"

  32-letnia Agnieszka Hyży (dawniej Popielewicz) stwierdziła w wywiadzie dla Wideoportalu, że jest poukładaną osobą. Jeśli ma wybór pomiędzy pracą a spędzeniem czasu z rodziną, zawsze wybiera najbliższych. Prezenterka zapewniła też, że bierze pod uwagę możliwość posiadania następnego dziecka. "Może nasza rodzina będzie większa" - stwierdziła tajemniczo. Przypomniała też o wywiadzie, którego

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.