• Informacje na temat:

  poprawianie makijażu

Artykuły na temat: poprawianie makijażu
 • Gwiazdy bez makijażu. Wstydzą się tych zdjęć?

  Jeszcze kilka lat temu paparazzi polowali na zdjęcia gwiazd bez makijażu. Zrobione z ukrycia ujęcia pojawiały się w prasie i wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród czytelników. Dzisiaj znani(...) makijażu. Nic dziwnego, że po pracy chcą dać swojej cerze odpocząć. Coraz więcej aktorek pokazuje fanom swoją naturalną stronę. Magdalena Kajrowicz Magdalena Kajrowicz na scenie olśniewa mocnym...

 • Joanna Kulig: Ona jest szalona

  - Nie obśmiewamy, nie krytykujemy. Pokazujemy historię dwójki ludzi i opowiadamy o fenomenie disco polo z lat dziewięćdziesiątych. Chcieliśmy nakręcić rozrywkowy film i myślę, że to nam się udało - mówi Joanna Kulig. W debiucie Macieja Bochniaka "Disco polo" aktorka zagrała Ankę, która na scenie przybiera imię Gelsonina i czaruje mężczyzn melodyjnymi piosenkami o miłości.

 • "Prawo Agaty": Agnieszka Dygant poprawia sobie urodę?

  ...odpowiedniego makijażu i kategorycznie zaprzecza plotkom, jakoby poddała się operacji plastycznej (korekta kształtu nosa) i stosowała botoks. Nie wszystkie fanki gwiazdy jednak w to wierzą. Agnieszka Dygant często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia bez makijażu i prezentuje się na nich naprawdę świetnie. Uważa, że twarz nie jest pisanką, która musi być bez przerwy wymalowana...

 • Britney robiła makijaż...

  Znane są już przyczyny samochodowej stłuczki do której doprowadziła Britney Spears. Tym razem powodem kłopotów wokalistki nie były używki, a jedynie... poprawianie urody przed lusterkiem.

 • Klaudia Halejcio znów dorysowała sobie mięśnie na brzuchu?! Pokazała zdjęcie!

  Klaudia Halejcio (28 l.) podzieliła się zdjęciami z wakacji w słonecznej Hiszpanii. Jednak internautka zarzuciła jej, że nie ma idealnego ciała i niedoskonałości poprawia sobie makijażem. Reakcja Halejcio bezbłędna!

 • Michael Jackson w damskiej toalecie

  Michael Jackson podczas ostatniego weekendu (12-13 listopada) wywołał skandal w damskiej toalecie w centrum handlowym w Dubaju, gdzie poprawiał sobie makijaż. Gwiazdor jednak nie tylko szokuje - już wkrótce przystąpi do nagrania piosenki "You're Beautiful", która jest podziękowaniem dla fanów za wsparcie podczas pamiętnego procesu, w czasie którego oskarżono go o seksualne molestowanie nieletnich.

 • Sekrety makijażu serialowych gwiazd

  Znane z seriali gwiazdy bez wahania przyjęły zaproszenie makijażystki Eryki Sokólskiej do udziału w projekcie "Sekrety makijażu" i zgodziły się na własnej skórze zaprezentować efekty jej pomysłów na make-up. Przy okazji wsparły Wielką Kampanię Życia - Avon Kontra Rak Piersi.

 • "Francuzki są aroganckie"

  Jean Michel Jarre naraził się swojej żonie, Anne Parillaud, krytykując francuskie kobiety. Muzyk uważa, że nie są one tak romantyczne jak... Brytyjki. Na domiar złego określił swoje rodaczki mianem aroganckich.

 • Ola Kwaśniewska zeznaje w sądzie!

  Ola Kwaśniewska (35 l.) jest jednym ze świadków w sprawie afery podsłuchowej w restauracji "Sowa i Przyjaciele"!

 • Siostra Michaela odsłania kulisy

  W sieci pojawił się materiał wideo pokazujący kulisy sylwestrowej nocy w Warszawie z udziałem La Toyi Jackson. Siostra Michaela pokazuje ostatnie przygotowania przed wyjściem na scenę.