• Informacje na temat:

  popularna tancerka

Artykuły na temat: popularna tancerka
 • "Belfer": Katarzyna Sawczuk w zupełnie nowej roli! Zostanie... tancerką!

  Katarzyna Sawczuk, czyli Asia Walewska z „Belfra” i Julita Karaś z „Barw szczęścia”, ma zaledwie 20 lat, a może się już poszczycić kilkunastoma kreacjami w popularnych serialach oraz 2. miejscem w 4. edycji show „The Voice of Poland”. Tej wiosny młodziutka aktorka zaprezentuje się telewidzom w zupełnie nowej roli...

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Umiemy się z siebie śmiać

  Jesienią będą obchodzić 10-lecie związku. Anna Głogowska - znana tancerka, obecnie prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i Piotr Gąsowski - popularny aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają 7-letnią córkę. Nie ma mowy o rozstaniu. Plotki na ten temat komentują krótko: "To kłamstwa".

 • Ewa Szabatin wychodzi za mąż! Wiemy, gdzie odbędzie się uroczystość!

  Pięć lat po zaręczynach Ewa Szabatin (37 l.), popularna tancerka, wyjdzie za mąż. Przysięgę złoży na... Malediwach!

 • Joanna Moro: Jak Anna German została Talianką?

  Po wielkim sukcesie "Anny German" Joanna Moro pewnym krokiem weszła w nową produkcję na Wschodzie. Oglądamy ją jako tytułową bohaterkę "Talianki", włoską tancerkę, którą los rzucił do Rosji.

 • "Na dobre i na złe": Czas na zmiany?

  W najbliższą środę w Leśnej Górze znów pojawi się gościnnie Agnieszka Kaczorowska – popularna tancerka, prezenterka i aktorka. Młoda gwiazda kolejny raz wcieli się w Sarę, znajomą Falkowicza z nocnego klubu. A do szpitala przyjedzie, by wspierać poważnie chorą koleżankę.

 • Anna Głogowska: "Taniec z Gwiazdami" to przygoda życia

  "Zawsze będę przede wszystkim tancerką, ale to jest dla mnie przygoda życia" - mówi Anna Głogowska, która w duecie z Krzysztofem Ibiszem prowadzi w Polsacie program "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Jak Ania radzi sobie w nowej roli?

 • Anna Bosak już po ślubie! Ceremonia jak z bajki!

  Ania zdobyła popularność dzięki udziałowi w show TVN "You Can Dance".  Potem występowała m.in. w serialu "Tancerze", ale od dłuższego czasu nie pojawia się zbyt często na salonach.  Tancerka jest siostrą popularnego aktora Marcina Bosaka. Od pewnego czasu Ania jest także szczęśliwie zakochana w przystojnym Kamilu.  Para w minioną sobotę postanowiła wziąć ślub. Ceremonia odbyła się w Warszawie...

 • "Must Be The Music": Piotr Rogucki odbiera telefon od żony

  To się nazywa wyczucie czasu! Gdy na scenie "Must Be The Music" wystąpili Sarin i Junior wraz z gorącymi tancerkami z Meksyku, Kuby i Kolumbii, a jurorzy mieli przejść do ocen, do Piotra Roguckiego zadzwoniła żona.

 • Ola Jordan nie może zajść w ciążę: Chciałam najpierw karierę, potem dziecko

  Ola Jordan (36 l.), tancerka i jurorka "Tańca z gwiazdami", udzieliła bardzo osobistego wywiadu brytyjskiemu magazynowi "Hello".

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

Wideo na temat: popularna tancerka
 • Hanna Żudziewicz na planie serialu "Pierwsza miłość"

  Hanna Żudziewicz, to partnerka Mateusza Banasiuka (Radek z „Pierwszej miłości”) z „Tańca z gwiazdami”! Oboje świetnie dogadują się na planie popularnego show, tworząc bardzo zgraną parę. Mateusz zajęty grą w serialu nie ma czasu, aby jeździć na próby do Warszawy, postanowił więc ściągnąć Hanię (Żudziewicz) do Wrocławia! Tam czekała na nią wielka niespodzianka – tancerka dowiedziała się, że zagra