• Informacje na temat:

  popularna taylor

Artykuły na temat: popularna taylor
 • Calvin Harris (32 l.) jest na świeczniku, odkąd Taylor Swift (26 l.) zostawiła go dla Toma Hiddlestona (35 l.). Popularny DJ nie może się opędzić od wścibskich mediów, które chcą wiedzieć, jak radzi sobie z nagłym rozstaniem. Ostatnio doprowadziło to niemal do tragedii. Calvin Harris, uciekając przed fotoreporterami, miał poważny wypadek. Cudem uszedł z życiem!

 • Recenzja Taylor Swift "1989": Taylor włącza agregat prądotwórczy

  Rok 1989. U nas pamiętny, bo odbyły się wybory do Sejmu Kontraktowego. Za oceanem pamiętny, bo wtedy urodziła się Taylor Swift.

 • Serialowe wieści zza oceanu: aktorskie roszady

  Legendy jutra : Maisie Richardson-Sellers, znana z serialu "The Originals", wcieli się w postać Amayę Jive/Vixen w drugim sezonie serialu stacji The CW.  Przypomnijmy, że w 4. serii "Arrow" pojawiła się wnuczka bohaterki - Mari McCabe, którą grała  Megalyn E.K.   Królowe krzyku : Gwiazda filmu "Zmierzch",Taylor Lautner, dołączył do obsady produkcji FOX. W najnowszej odsłonie "Królowych krzyku...

 • Protest song przeciwko Taylor Swift

  Benowi Nortonowi ewidentnie nie spodobał się wniosek Taylor Swift o zastrzeżenie fraz z jej płyty "1989".

 • "Detektyw": Drugi sezon serialu od 11 maja na DVD

  ..."Detektyw" powraca z nową sprawą do rozwiązania i w nowej gwiazdorskiej obsadzie z Colinem Farrellem, Vince’em Vaughnem, Rachel McAdams i Taylorem Kitschem w rolach głównych. Nietypowe morderstwo sprawia, że krzyżują się losy trzech policjantów i pewnego przestępcy. Premiera drugiego sezonu serialu HBO "Detektyw" już 11 maja.

 • Prawnicy Taylor Swift pozywają jej nauczyciela

  Nazwisko Taylor Swift coraz częściej pada w kontekście nowych oskarżeń niż przy okazji samej muzyki.

 • 18-letni gwiazdor codziennie sypia z inną!

  Harry Styles, członek popularnego wśród młodzieży zespołu One Direction, po rozstaniu z Taylor Swift znalazł specyficzny sposób na zapomnienie o byłej dziewczynie...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Serialowe wieści zza oceanu: "Nowy wspaniały świat"

  Nowy wspaniały świat : Grant Morrison ("Batman"," "The Invisibles") oraz Brian Taylor ("Crank," "Gamer") staną za sterami ekranizacji powieści Aldousa Huxleya "Nowy wspaniały świat". Serial przygotowywany jest dla stacji SyFy (Scifi Channel) Producentami wykonawczymi oprócz Morrisona i Taylora będą  Darryl Frank ("The Americans," "All The Way") i Justin Falvey ("The Americans," "All The Way...

 • Taylor Swift najpopularniejsza na świecie

  Album "1989" Taylor Swift w dalszym ciągu jest najlepiej sprzedającą się płytą na świecie.

Wideo na temat: popularna taylor
 • "The Magicians": Zwiastun 2. sezonu

  25 stycznia 2017 startuje nowy sezon serialu fantasy "The Magicians". Seria jest ekranizacją popularnej powieści Lva Grossmana "Czarodzieje", która często jest określana jako mroczniejsze dzieje Harry'ego Pottera. W serialu występują: Jason Ralph, Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Hale Appleman, Summer Bishil.