• Informacje na temat:

  popularne metody

Artykuły na temat: popularne metody
 • Dziwne sposoby leczenia codziennych dolegliwości

  Choć wydawać by się mogło, że obrzydliwe, a często wręcz drastyczne metody leczenia chorób to domena wyłącznie zamierzchłych czasów, wszystkie pseudomedyczne zabiegi cieszą się również dziś sporym zainteresowaniem.

 • "Björk: Biophilia Live" : Muzyczny kosmos

  Ósmy album w dorobku islandzkiej wokalistki Björk, wydana w 2011 roku "Biophilia", był początkiem najbardziej imponującego multimedialnego projektu w historii muzyki popularnej. Filmowy zapis finałowego występu trwającej niemal trzy lata trasy koncertowej jest zaś genialnym zwieńczeniem całego przedsięwzięcia.

 • Szpieg D'83

  ...panoramy społecznej i wytworów kultury popularnej, nieustannie wpływających na nastroje bohaterów. odc. 1 Jest rok 1983. Sytuacja na linii Wschód _ Zachód się zaostrza. Ronald Reagan wygłasza przemówienie...

 • Festiwal Niewinni Czarodzieje w Warszawie

  Warsztaty kryminalne i modowe, kurs tańca, koncert Anny Dereszowskiej i silent disco w klimacie lat 30. to niektóre z atrakcji IX edycji Warszawskiego Festiwalu Niewinni Czarodzieje, który odbędzie się w dniach 14-21 listopada w Warszawie.

 • "Dom grozy": Powiększa się obsada 3. sezonu

  W trzecim sezonie popularnego serialu stacji Showtime, "Dom grozy", pojawi się sporo nowych twarzy.

 • "Sen o Warszawie": 4 fragmenty filmu o Niemenie

  Gutek Film zaprezentował 4 fragmenty filmu "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, pierwszego pełnometrażowego filmu biograficznego o ikonie polskiej muzyki rozrywkowej - Czesławie Niemenie.

 • Krzysztof Krawczyk podjął decyzję - przechodzi na dietę. Jaką?

  ...nawadze, obciążał biodro z endoprotezą i miał trudności z chodzeniem - dodaje. Metody doktor Ewy Dąbrowskiej z ośrodka wczasów zdrowotnych w Mielnie znali już od dawna, odwiedzali inne centrum pod jej...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Maja Popielarska do dziś nie pogodziła się z tą tragedią

  ...znoszę kłamstwa. Tak była pani wychowywana przez swoich rodziców? - Tak, myślę że ich metody w sposób naturalny stosuję w swoim domu. Jestem starej daty, u młodych lubię taką kindersztubę. Uważam...

 • Tomasz Kot u szczytu formy zawodowej

  "Postawa Zbigniewa Religi może natchnąć do tego, że czasami warto zawalczyć i postawić na swoim" - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w słynnego kardiochirurga w filmie "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na zakończonym 20 września Festiwalu Filmowym w Gdyni.