• Informacje na temat:

  popularność kasia

Artykuły na temat: popularność kasia
 • Kasia Cichopek narzeka na media i popularność!

  Kasia Cichopek (32 l.) opowiedziała o swoim ciężkim celebryckim życiu...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Sukces Kasi Cichopek!

  Kasia Cichopek (31 l.) w końcu się doczekała. Niebawem zagra swoją pierwszą rolę w filmie!

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • Kasia Tusk się obłowi! Ma nową fuchę!

  Kasia Tusk (27 l.) to jedna z najsłynniejszych córek polskich polityków. Swoją popularność wykorzystuje do celów zawodowych. Będzie już nie tylko blogerką, ale i projektantką, a może nawet także pisarką!

 • Doda "Not Over You": "Riotka" po angielsku

  Doda zdradza, że do tego, by nagrać anglojęzyczną wersję utworu, zachęciła ją popularność singla "Riotka" w zagranicznych stacjach radiowych. Piosenka zatytułowana "Not Over You" będzie miała swoją premierę w najbliższy weekend. Przygotowywano również teledysk.

 • Kasia Stankiewicz przyłapana na randce! Są zdjęcia!

  Kasia Stankiewicz (39 l.) już od przeszło roku jest szczęśliwie zakochana, ale do tej pory ukrywa tożsamość swojego ukochanego. Paparazzi przyłapali ją ostatnio na romantycznej kolacji z partnerem. Wyglądają na naprawdę szczęśliwych!

 • Maja Kwaśny i Oliwia Dąbrowska z serialu "O mnie się nie martw" o Dniu Dziecka

  Dla Oliwii Dąbrowskiej i Mai Kwaśny praca na planie to nie nowość, ale role w "O mnie się nie martw" są dla nich szczególne. Dały im popularność i sympatię widzów. Dziewczynki opowiadają o serialu, zabawie i planach na Dzień Dziecka.

 • Kasia Stankiewicz miała stalkera! Był nim... uciekinier z psychiatryka!

  Popularność ma ogromną cenę. Gwiazdy często muszą zrezygnować z prywatności i liczyć się z tym, że w ich życiu nie będzie upragnionego spokoju. Doskonale wie o tym Katarzyna Stankiewicz. Jako 17(...) dnia zapukał do drzwi. Mama otworzyła, a on pyta, czy jest Kasia. Mama na to, że nie, bo gramy koncert. A on, że chciałby zostawić mi zeszyt z listami i swoimi wierszami. Potem otworzyła ten zeszyt...

 • Izabela Trojanowska: Wypadek na planie serialu

  Serial "Kariera Nikodema Dyzmy" ma już 35 lat. Z okazji jubileuszu w siedzibie TVP odbyło się spotkanie z aktorami, którzy zagrali w tej produkcji. Wśród nich była Izabela Trojanowska. Gwiazda wyznała, że na planie o mało, co nie uległa poważnemu wypadkowi.

Zdjęcia na temat: popularność kasia
Wideo na temat: popularność kasia
 • "Barwy szczęścia": Pożegnanie Kasi Zielińskiej

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z „Barw szczęścia”, żegna się z produkcją, w której gra od prawie 10 lat i której zawdzięcza ogromną popularność. - Czas na nowe życie – wyznała aktorka w wywiadzie, tłumacząc powody swego odejścia z serialu Dwójki. - Kochani! Nie była to łatwa decyzja, ale tak – postanowiłam odejść z serialu „Barwy szczęścia”. 10 lat wspaniałej przygody za mną. 10 lat

 • Kasia Cichopek: Mam w sobie dużo empatii. Pomaganie to część mnie

  Kasia Cichopek podkreśla, że zawsze lubiła pomagać tym, którym wiedzie się gorzej. Teraz dodatkowo wykorzystuje do tego celu swoje umiejętności aktorskie i popularność. We wrześniu do sklepów trafi zabawka edukacyjna, mówiąca głosem aktorki, a część dochodów z jej sprzedaży zostanie przekazana na cele charytatywne. – Zaczęłam pomagać na różne sposoby już w szkole podstawowej. Zawsze

 • Marcin Hakiel: Nie będziemy się z Kasią pchać drzwiami i oknami do telewizji

  Marcin Hakiel cieszy się z powrotu „Tańca z gwiazdami” na antenę telewizji. Znany tancerz ma nadzieję, że program ponownie zachęci Polaków do tej formy aktywności. Hakiel przyznaje też, że choć definitywnie zakończył swoją przygodę z programem, nadal korzysta z popularności, jaką dzięki niemu zdobył. Dodaje jednak, że nie zamierza walczyć o sławę za wszelką cenę.

Dyskusje na temat: popularność kasia
 • Re: "Kasia i Tomek": To, że jesteśmy parą pomaga nam w pracy

  To chyba najfajniejsza para naszego rodzimego show biznesu. Nie maja parcia na popularność, role wybierają z rozwagą, brak ich wywodów na tematy prywatne... Nawet gdy nagrali cykl reklam zrobili to z klasą. Brawa dla tych państwa!

 • Re: Cichopek dziewczyną gangstera

  Kasia jest piekna i utalentowana,stara sie wykorzystac swoja popularność i bardzo dobrze,trzymam kciuki

 • Re: Cichopek dziewczyną gangstera

  Kasia jest piekna i utalentowana,stara sie wykorzystac swoja popularność i bardzo dobrze,trzymam kciuki

 • Re: Wstrząsające wyznania gwiazdy!

  Niestety, mozna się pomylić. Pani Kasia wygląda na osobę ufną. Wierzę, ze to prawdfa. A kobiecie, tymbardziej sławnej, trudno się przyznać do takiej sytuacji, w jakiej sie znalazła. Ten pan wygląda na "człowieka pierwotnego". Pewnie go denerwowała sława i jej popularność. Tylko szkoda, ze p. Kasia tak dlugo skrywała swoją tragedię....

 • Re: Takiego finału jeszcze nie było!

  Kasia Glinka była bezsprzecznie najlepsza i nie rozumiem ludzi u których jest brak obiektywizmu.Trzeba się zastanowić kto najładniej tanczy? i tu nie mam żadnych wątpliwości a kto jest jakiegoś miernego serialu i za udział w nim zbiera punkty.Nie oto przecież chodzi by wybrać kogoś za popularność tylko za to co prezentuje na parkiecie.A tu chyba nikt kto zna się na tańcu nie ma żadnych