• Informacje na temat:

  popularność przyniosła

Artykuły na temat: popularność przyniosła
 • Irena Szewczyk zdobyła popularność serialem "Daleko od szosy". Co dzisiaj robi?

  Popularność Irenie Szewczyk przyniósł serial "Daleko od szosy", gdzie wcieliła się w dziewczynę Leszka Góreckiego granego przez Krzysztofa Stroińskiego. Jak dziś wygląda jej życie?

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Anna Wojton: Popularność przyniósł jej serial "W labiryncie". Co dzisiaj robi?

  Zagrała laborantkę Mariolę Kaczorek w pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" (1988-90). Serial odniósł ogromny sukces. Anna Wojton jednak po trzech sezonach zrezygnowała z roli, bo uznała, że przyszedł czas na nowe aktorskie wyzwania. Jak radzi sobie dzisiaj?

 • "Wywiad ze słońcem narodu": Rekordowa popularność w internecie

  W ciągu zaledwie 4 dni od rezygnacji sieci kin z wyświetlania kontrowersyjnego filmu "The Interview" ("Wywiad ze słońcem narodu") i udostępnienia go w internecie, był on zakupiony lub wypożyczony ponad 2 mln razy przynosząc 15 mln dol. zysku - poinformowała wytwórnia Sony Pictures.

 • ...poświęconego gotowaniu. Justyna Steczkowska od początku wspierała syna, stając nawet za kamerą i filmując jego dokonania. To właśnie chęć podglądania zacisza domowego znanej piosenkarki przyniosła filmikom chłopca tak wielką popularność. W ostatnim czasie kariera syna Steczkowskiej nabrała jednak takiego tempa, że chłopiec zaproszony został jako ekspert do nowej edycji show Polsatu "Hell’s...

 • "Tammy" z Melissą McCarthy na DVD i Blu-ray

  Rola w filmie "Druhny" przyniosła Melissie McCarthy nie tylko nominację do Oscara , ale przede wszystkim ogromną popularność na całym świecie. Gwiazda amerykańskiej komedii powraca w nowym filmie "Tammy" - szalonym połączeniu humoru z klasycznym kinem drogi. Obraz trafia dziś do sprzedaży na płytach Blu-ray i DVD.

 • Żmuda Trzebiatowska: Popularność jest przyjemna!

  ...popularność. Sama w sobie jest bardzo przyjemna. Ludzie rozpoznają mnie na ulicy. To naprawdę szalenie miłe i ekscytujące. Zawsze daje mi to mnóstwo energii. A co ją pani zabiera? - Są pewne...

 • Redbad Klynstra: Trzeba mocno ruszać ustami

  Redbad Klynstra, aktor i reżyser holenderskiego pochodzenia, od lat mieszka i pracuje w Polsce. Twórca, któremu największą popularność przyniosła rola doktora Ruuda Van Der Graafa w serialu "Na dobre i na złe", przyznaje, że jego pochodzenie sprawia, że z powodzeniem wciela się w role zarówno Polaków, jak i Holendrów. Według niego długoletnia tradycja polskiej kinematografii wpływa na zupełnie

 • "Rodzina zastępcza": Co robi dziś serialowy Romek, czyli Aleksander Ihnatowicz?

  Co słychać u Aleksandra Ihnatowicza, któremu wielką popularność przyniosła rola Romka w serialu "Rodzina zastępcza"? Jego wybory życiowe mogą wam zaimponować! Co dziś robi Aleksander Ihnatowicz?

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

Zdjęcia na temat: popularność przyniosła
Wideo na temat: popularność przyniosła
 • „Na dobre i na złe”: Michał Żebrowski nie żałuje decyzji o dołączeniu do obsady serialu

  Newseria Lifestyle. Prof. Andrzej Falkowicz to postać kontrowersyjna, ale lubiana przez widzów. Kreacja ta przyniosła Michałowi Żebrowskiego trzy nagrody Telekamery w kategorii aktor, które otrzymał(...) relaks. Zdaniem Żebrowskiego popularność serialu oraz sympatia widzów do postaci Falkowicza mogą się przekładać na frekwencję w teatrze, dlatego uważa, że aktorzy nie powinni unikać tego typu

 • Wall Street: Pieniądz nie śpi

  Kontynuacja "Wall Street" Olivera Stone'a, jednego z kluczowych filmów lat 80-tych. Michael Douglas ponownie w roli Gordona Gekko, która przyniosła mu Oscara, a partnerują mu: Shia LaBeouf ("Transformers") i nominowany do Oscara za film "Milk" Josh Brolin. Gdy światowa ekonomia staje w obliczu katastrofalnego kryzysu, młody makler z Wall Street pozyskuje do współpracy skompromitowanego Gekko, prosząc go o pomoc w podwójnej misji: chce zapobiec nadciągającemu kryzysowi i odnaleźć tych, którzy...

 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  . Popularność przyniosła mu rola Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich". Ostatnio można było go oglądać w jury show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" w stacji Polsat.

 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

Dyskusje na temat: popularność przyniosła
 • Re: "M jak miłość": Franek wyjedzie w Bieszczady?

  popularność przyniosła mu rola w filmie Jack Strong

 • Re: Roman Kłosowski w niezapomnianych rolach

  nie przesadzaj z tym redaktorem ..... popularność przyniosła mu ta - jedyna rola ! W raz ze śmiercią pana Romana - niestety i umiera moja młodość , fragment czasu ! Przykra kolej rzeczy !!!

 • Re: Joanna i Jan: Prawdziwa miłość?

  Ona już zdobyła wcześniej popularność. Grała między innymi w czasie honoru. Także nie rola w M jak miłość przyniosła jej popularność

 • Re: Joanna i Jan: Prawdziwa miłość?

  Ona już zdobyła wcześniej popularność. Grała między innymi w czasie honoru. Także nie rola w M jak miłość przyniosła jej popularność najpierw było m jak miłość chyba, potem czas honoru

 • Re: W życiu nie jest Maliniakiem

  Faktycznie rola Maliniaka przyniosła Panu Romanowi największą popularność, ale wszystkie inne zagrane przez niego były znakomite. Wspaniały aktor. Zawsze chętnie oglądam ten serial. Pozdrowienia dla Pana Romana.

 • Re: Joanna i Jan: Prawdziwa miłość?

  najpierw było m jak miłość chyba, potem czas honoru Ona już zdobyła wcześniej popularność. Grała między innymi w czasie honoru. Także nie rola w M jak miłość przyniosła jej popularność W czasie honoru gra od samego początku czyli od 4,3 lat a w m jak miłość dopiero rok

 • Re: Po raz drugi został tatą

  Aktor, któremu wielką popularność przyniosła rola Arniego w kultowym serialu "13 Posterunek", ostatnio nie może narzekać na brak czasu, bo jego zawodowe sprawy nie układają się tak, jak chciałby. To ma w końcu czas czy nie ma ? autor się zakręcił trochę w tym świecie seriali.... !