• Informacje na temat:

  popularny roman

Artykuły na temat: popularny roman
 • Roman Kłosowski podupadł na zdrowiu. "Chciałbym jeszcze pożyć"

  Roman Kłosowski (87 l.) odejście przyjaciela z „Czterdziestolatka” przypłacił zdrowiem. Wcześniej załamała go śmierć żony. Jak sobie radzi popularny aktor?

 • Polański wystawił w Paryżu musical "Bal wampirów"

  Musical "Bal wampirów", inspirowany kultowym filmem Romana Polańskiego "Nieustraszeni pogromcy wampirów", miał 16 października w Paryżu swoją premierę. Reżyserem musicalu jest sam Polański.

 • Roman Kłosowski traci wzrok! Skończy w domu starców?!

  Rodzina Romana Kłosowskiego (86 l.) chce go oddać do domu starców! Aktor mówi stanowcze "NIE!".

 • Zbyt abstrakcyjny Szymon Majewski

  Jedną z gwiazd polskiego festiwalu YouTube'a, który 6 grudnia odbędzie się na warszawskim Torwarze, będzie Szymon Majewski. Popularny showman wyznaje, że raczej nie wiąże swojej przyszłości z internetem. "Jestem zbyt abstrakcyjny dla internautów" - stwierdza.

 • Perypetie dziennikarza sportowego Romana (Bartek Kasprzykowski) i jego licznej rodziny, w której konflikty i nieporozumienia to chleb powszedni. Razem...

 • "Szybcy i wściekli 7": Niekończąca się historia

  "To nie są moi przyjaciele. To moja rodzina" - tych kilka słów, które słyszymy w trailerze, doskonale oddaje charakter kolejnej części "Szybkich i wściekłych", zarówno z punktu widzenia wiernego zespołu postaci, jak i grupy aktorów oraz ekipy filmowej, która przez siedem kolejnych części zdążyła mocno zacieśnić więzi i zbudować niezwykle trwałą relację.

 • Roman Kłosowski trafi do domu starców? Przyjaciółka aktora wystosowała apel

  Roman Kłosowski (86 l.) nie cieszy się już świetnym zdrowiem. Problemy z oczami sprawiają, że bliscy coraz bardziej się o niego martwią i chcą zapewnić mu opiekę w domu seniora. Z takim rozwiązaniem nie może pogodzić się przyjaciółka aktora.

 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • Teresa Lipowska o ostatnich latach życia Romana Kłosowskiego w domu opieki

  Teresa Lipowska (80 l.) była jedną z najbliższych osób w życiu Romana Kłosowskiego (+89 l.). W ostatnich latach dzwoniła do niego niemal codziennie.

 • Wciąż ten sam Cezary Pazura

  Po kilku latach wraca do telewizji. I zaczyna od sprawdzonej ekipy i sprawdzonego formatu. Gra główną rolę w sitcomie "Przypadki Cezarego P." w reżyserii Macieja Ślesickiego.

Zdjęcia na temat: popularny roman
Wideo na temat: popularny roman
 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • Roman Barbarzyńca

  Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z...

 • Polański. Ścigany i pożądany

  Dokument "Polański. Ścigany i pożądany" próbuje odpowiedzieć na pytanie co tak naprawdę wydarzyło się w 1977 roku i dlaczego Roman Polański, oskarżony o gwałt na 13-latce, uciekł przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Półtoragodzinny film dokumentalny "Polański. Ścigany i pożądany" powstawał pięć lat. W tym czasie reżyserka, Marina Zenovich, zdołała dotrzeć do najważniejszych osób związanych z głośnym procesem, w tym do samej ofiary Samanthy Gailey. Wywiady, które znalazły się w...

Dyskusje na temat: popularny roman
 • Re: Roman Kłosowski w niezapomnianych rolach

  Obecny Maliniak do pięt mu nie sięga. I nigdy nie będzie tak popularny, jak ten, który odszedł.

 • Re: Śmierć Ryśka jak z... "Ojca chrzestnego"

  załóżmy bloga by przywrócić Rysia skoro był taki popularny z dzisiejszą techniką , KS. Bashobora oraz Godsonem to możemy zdziałać cuda nawet większe niż te w Afryce i bez tacy całkowicie za darmo i pokażemy światu że jednak można bez kasy i naciągania biednych schorowanych obywateli bo to się dzieje to jest legalne oszustwo i wyzysk z uczciwych skromnych ludzi z ostatnich oszczędniejsi