• Informacje na temat:

  poród na wizji!

Artykuły na temat: poród na wizji!
 • Paulina Sykut-Jeżyna nieprędko wróci na wizję!

  Paulina Sykut-Jeżyna (35 l.) zamierza jak najwięcej czasu spędzić z córeczką.

 • Ewa Pacuła: Pani od seksu

  Patrząc na nią trudno uwierzyć, że ta piękna blondynka jest mamą trzech córek. Ale to podobno właśnie one są sekretem jej urody.

 • Maja Bohosiewicz odlicza dni do porodu!

  Maja Bohosiewicz (26 l.) niebawem zostanie po raz drugi mamą!

 • Britney Spears: Poród na wizji?

  Britney Spears, według doniesień amerykańskich mediów, zgodziła się urodzić swoje pierwsze dziecko w asyście kamer telewizyjnych. Zdjęcia znajdą się w kolejnej serii reality-show "Britney And Kevin: Chaotic", w którym bierze udział wraz ze swym mężem, Kevinem Federlinem. Pierwszy potomek Britney i Federline'a ma przyjść na świat pod koniec 2005 roku.

 • Ciężarna Olga Kalicka bierze szybki ślub. Chce zdążyć przed porodem

  Olga Kalicka (25 l.), gwiazdka serialu "rodzinka.pl", kilka dni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz w jednym z tabloidów pojawiła się informacja o ślubie.

 • Gloria Estefan adoptowała pieska

  W środę, 12 października, powiększyła się rodzina Glorii Estefan. Co ciekawe, stało się to w programie telewizyjnym Marthy Stewart. Wbrew obawom niektórych, nie był to poród na wizji - wokalistka po prostu zdecydowała się adoptować... pieska.

 • Małgorzata Rozenek i Radek Majdan: Zaskakująca decyzja przed porodem!

  Małgorzata Rozenek (wiek wyłącznie do wiadomości redakcji) i Radosław Majdan (43 l.) pragną wybudować dom za miastem, w którym zamieszkają z synami celebrytki i wspólnym dzieckiem.

 • Rok przerwy w pracy na wizji? Za długo

  We wrześniu zeszłego roku Dorota Gardias powitała na świecie swoją córeczkę Hanię. Już teraz gwiazda spotyka się z widzami w czwartkowym cyklu "Dzień Dobry TVN". Jak ta praca na nią wpływa i czego uczy?

 • Siostry Kardashian nigdy nie miały problemu ze sprzedawaniem swojej prywatności. Kourtney Kardiashian (33 l.) przeszła jednak samą siebie: niedawno w reality show "Keeping up with the Kardashians" pokazano... przebieg jej porodu, wraz z wszystkimi detalami. Przyjście córki celebrytki na świat mógł obserwować każdy, kto ma dostęp do telewizji kablowej.

 • Krwawa "Zemsta Sithów"

  Amerykańscy krytycy uznali, że przyznanie filmowi "Zemsta Sithów" kategorii wiekowej PG-13 (wymagana opieka rodziców) było słuszną decyzją realizatorów obrazu. Starannie wyselekcjonowani dziennikarze we wtorek, 3 maja, obejrzeli film na specjalnym pokazie zorganizowanym w Skywalker Ranch, siedzibie LucasFilm w San Francisco.

Wideo na temat: poród na wizji!
 • Hotel

  Oto naprawdę zwariowany komediodramat klimatem nawiązujący do słynnego filmu Sophii Coppoli "Między słowami". Czarna komedia Lisy Langseth rozbawiła widzów w rodzinnej Szwecji, stając się jednym z najpopularniejszych filmów 2013 roku. Została też sprzedana do dystrybucji w kilkunastu europejskich krajach. Perfekcyjna w każdym calu - to określenie idealnie pasuje do Eriki. Jest piękna, odnosi sukcesy w pracy, ma wokół siebie mnóstwo przyjaciół, wspaniałego partnera i spodziewa się dziecka....

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Długie i szczęśliwe życie

  Bohaterem najnowszego filmu Borisa Khlebnikova jest młody farmer Sasha (Alexander Yatsenko), który stoi u progu nowego, szczęśliwego życia. Akcja rozgrywa się na Półwyspie Kolskim w północno-zachodniej Rosji, gdzie urzędnicy z ramienia państwa zaczynają wykupywać działki od okolicznych właścicieli ziemskich. Dla Sashy to szansa na ucieczkę od męczącego i pozbawionego perspektyw życia na farmie ziemniaków i przeprowadzkę do miasta, gdzie czekałoby go życie u boku Anny (urzędniczki pracującej w...

Dyskusje na temat: poród na wizji!
 • Re: „Na dobre i na złe”: Adam przy porodzie swojego synka Józia!

  Wiki i Adam spłodzili dzieciaka, 12 kg poród będzie odbierał doktore Brunoo, nie umytymi rekami i przez to dojdzie do zakażenia. Dziecko urodzi się prawie dorosłe więc szybko zastąpi Adama w medycznych wojażach a Wiki analizując wikipedie dojdzie do wniosku, że ma powołanie jako antologistka. W następnej serii przewidujemy udział nowej postaci Mickey, która zajmie się masażem Oliwi na wizji.