• Informacje na temat:

  porównanie gwiazd

Artykuły na temat: porównanie gwiazd
 • Natasza Urbańska już tak nie wygląda! Porównali ją do innej polskiej gwiazdy!

  Natasza Urbańska (41 l.) jest bez wątpienia piękną kobietą. W dodatku im starsza, tym piękniejsza. Tym razem gwiazda zdecydowała się na poważną zmianę i nie jesteśmy do końca przekonani, czy była to słuszna decyzja.

 • Jeremy Clarkson porównany do pedofila. Wynajął już prawników

  Jeremy Clarkson kontratakuje. Prezenter "Top Gear", zawieszony przez BBC za rzekome pobicie producenta programu, wynajął prawników - mają oni zmusić korporację do ujawnienia osoby, która porównała Clarksona z pedofilem Jimmym Savilem. Ten nieżyjący już prezenter popularnych programów przez lata molestował dzieci. Robił to zarówno w studiach telewizji BBC, jak i w szpitalach, gdzie charytatywnie "pracował".

 • Anna Mucha szczerze o patriotyzmie! Użyła dziwnego porównania…

  Z okazji zbliżającej się 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Ania postanowiła podzielić się ze swoimi fanami refleksją na temat patriotyzmu. Mucha z chęcią wypowiada się, podobnie jak wiele innych gwiazd, na tematy społeczne, czy związane z polityką, ale nie zawsze wychodzi jej to tak, jak powinno. W rozmowie z serwisem Plejada aktorka serialu "M jak miłość" powiedziała bez...

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Tomasz Jacyków porównał Rozenek do prostytutki!?

  Tomasz Jacyków w programie "Gwiazdy na dywaniku" wraca do dawnej "formy" i w swoich osądach jest coraz bardziej bezwzględny!

 • Rośnie widownia "Tańca z gwiazdami"

  Ponad 3,5 mln osób oglądało najnowszy odcinek "Tańca z gwiazdami". To rekordowa widownia w tej edycji show.

 • Chciała "przypier*olić" Gessler! Ujawnia kulisy show! "Brudne gary porównała do mojego odbytu"

  Magda Gessler przed emisją ostatniego odcinka kulinarnego show zamieściła na swoim profilu szokującą zapowiedź jej rewolucji w Katowicach. Właścicielka francuskiego bistro boleśnie odczuła wizytę gwiazdy TVN. W pewnym momencie nie wytrzymała i oznajmiła, że zaraz jej "przypier*oli". Gessler chyba też mocno przeżyła to spotkanie. "Kochani... zawsze trzeba dobrze ocenić sytuację... mieć dystans...

 • "Taniec z gwiazdami": Rekordowa oglądalność

  Do czterech milionów widzów zbliża się oglądalność "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Tak dobrze jeszcze w tej edycji nie było.

 • Gwiazdy „Belle Epoque” na uroczystej premierze serialu

  Niespełna tydzień przed telewizyjną premierą „Belle Epoque” gwiazdy nowej produkcji TVN spotkały się w Teatrze Królewskim w Łazienkach, by razem z zaproszonymi gośćmi obejrzeć 1. odcinek serialu.

 • "Taniec z Gwiazdami" znów słabo

  Myliłby się ten, kto sądziłby, że ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyczyni się do znaczącego wzrostu oglądalności show Polsatu. Mimo że na parkiecie pozostały jedynie trzy pary, ich występy niewiele osób chce śledzić.

Zdjęcia na temat: porównanie gwiazd
Wideo na temat: porównanie gwiazd
 • Gojdź: Polski show-biznes jest trochę jak wieś

  Krzysiek Gojdź chwali otwartą i przyjacielską postawę aktorów i celebrytów poznanych podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Uważa, że w porównaniu z nimi rodzime gwiazdy bywają zbyt wyniosłe.

 • Anna Korcz dementuje: Moja córka jeszcze nie jest w ciąży!

  Anna Korcz od jakiegoś czasu zbiera gratulacje. Wszystko z powodu medialnych doniesień, że jej córka spodziewa się dziecka. Przypomnijmy, że niedawno Ania Korcz wzięła ślub z ukochanym, a o imprezie było głośno, gdyż pojawili się na niej m.in. Anna i Robert Lewandowscy, którzy przyjaźnią się z córką aktorki. Sama Anna Korcz nie ma jednak dobrych wieści dla prasy brukowej. Gwiazda "Na Wspólnej

 • Dziennikarz błaga Górniak o wybaczenie!

  Robert Patoleta (38 l.) od kilku lat przeprowadza na salonach wywiady z gwiazdami i celebrytkami, które potem zamieszcza w Internecie. Ostatnio jego rozmowa z Edytą Górniak (40 l.) odbiła się(...) rozmowa" - rzuciła Górniak na odchodne. Wygląda na to, że dziennikarz bardzo się tym przejął. Z tego powodu postanowił się nieco pokajać przed gwiazdą. Cóż, dawno nie widzieliśmy tyle ilości wazeliny

Dyskusje na temat: porównanie gwiazd
 • Re: Dziś jej uroda pozostaje wyłącznie...

  autor nie jest normalny, Anna Dymna do dziś piękna ... Zgadzam się! Po przeczytaniu tytułu myślałam że będzie tu porównanie gwiazd przed i po operacjach plastycznych. NA NATURALNĄ ZMIANĘ CIAŁA ZWIĄZANĄ Z UPŁYWEM LAT NIE MAMY WPYWU! Nie podoba mi się ten foto artykuł!

 • Re: Filmowa kariera Mroczków?

  Ich talent porównując talenty innych polskich gwiazd jest tak mizerny ,że szkoda czasu na promowanie ich jako aktorów. Bracia Mroczkowie słyną głównie z tego ,że jest ich dwóch i tych dwóch gra w telenoweli ...Osobno jak powiedział znany prezenter nic nie znaczą... Ich bezbarwność i wątpliwej jakości aktorstwo to coś czego każdy ceniący się reżyser powinien unikać... A porównanie z Cichopek