• Informacje na temat:

  porsche liszowskiej

Artykuły na temat: porsche liszowskiej
 • Mąż Liszowskiej zarabia jeszcze więcej

  ...". Joanna i Ola mieszkają w ogromnej posiadłości nad jeziorem Mjörn, 50 kilometrów od Göteborga - aktorka może tam w końcu cieszyć się anonimowością. Do dyspozycji ma trzy luksusowe samochody: porsche...

 • "Przyjaciółki": Liszowska miała wypadek pod wpływem alkoholu

  ...1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miała Joanna Liszowska, która w poniedziałek rano uderzyła swoim porsche w dwa samochody. Do zdarzenia doszło na ul. Puławskiej na obrzeżach Warszawy. Nikomu nic się nie stało. Aktorka straciła prawo jazdy. Została też wezwana na przesłuchanie.

 • Liszowska pławi się w luksusie

  ...czymś gorszym, dlatego inwestuje w drogie cacka. Przypomnijmy, że poprzedni narzeczony Liszowskiej, Tadeusz Głażewski, również nie należał do biedaków. Nie dorównywał jednak stanem konta obecnemu. Jak(...) roku osiągnęła ona obroty na poziomie 165 milionów euro. Nie należy się więc dziwić, że biznesmen wozi Liszowską luksusowym sportowym samochodem. Ma także maserati oraz porsche carrera GT, w którym to...

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

 • Joanna Liszowska: Pijana aktorka miała wypadek

  1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miała Joanna Liszowska, która w poniedziałek rano uderzyła swoim porsche w dwa samochody. Do zdarzenia doszło na ul. Puławskiej na obrzeżach Warszawy. Nikomu nic się nie stało. Aktorka straciła prawo jazdy. Została też wezwana na przesłuchanie.

 • Liszowska przeprasza! Jest oświadczenie aktorki w sprawie jazdy pod wpływem alkoholu

  "To, co się wydarzyło jest naganne. Nie znajduję słów, aby wyrazić, jak bardzo jest mi przykro, i jak bardzo przepraszam" - Joanna Liszowska w specjalnym oświadczeniu skomentowała wczorajsze zatrzymanie przez policję za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Zdjęcia na temat: porsche liszowskiej