• Informacje na temat:

  portale internetowe dla kobiet

Artykuły na temat: portale internetowe dla kobiet
 • Wiśniewski: Żadnych kobiet!

  Michał Wiśniewski (38 l.) po rozstaniu z trzecią żoną, Anią Wiśniewską (33 l.), na jednym z portali internetowych zapowiedział, że u jego boku nie pojawi się prędko nowa partnerka. "Żadnych kobiet" - pisze lider Ich Troje.

 • Dorota Wellman: Ja nie mogę być modelką?!

  Pełna wigoru Dorota Wellman dobrze wie, czego chce od życia. Nawet przy włączonych kamerach jasno i dobitnie mówi, na co się nie zgadza. Właśnie wydała książkę pod tytułem "Ja nie mogę być modelką?!".

 • Maciej Stuhr i jego żona padli ofiarą hejtu! "Nie przeszkadza ci, że to nie twoje dziecko?"

  Maciej Stuhr (44 l.) w rozmowie z portalem Anny Lewandowskiej wyjawił, z jak wielkim hejtem i nienawiścią przychodzi mu się mierzyć...

 • Wręczono filmowe nagrody PISF

  Kino Fenix w Łowiczu, DKF "Olbrzym" w Tarnowskich Górach, 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima w Krakowie oraz audycja "Filmoteka Polska" z Radia znad Wilii - znalazły się wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przyznawanych za osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji kina.

 • Polański: Kolejna kobieta oskarża o gwałt

  ...ona w wywiadzie dla Radar Online, że w 1974 roku, w willi Jacka Nicholsona - gdzie udała się dobrowolnie z zamiarem spędzenia nocy z Polańskim - została przez niego skuta kajdankami, oszołomiona narkotykiem ecstasy i wielokrotnie zgwałcona. Miała wówczas 21 lat. "Milczałam z wielu przyczyn. Byłam upokorzona" - powiedziała, pytana o to, dlaczego sprawę tak długo ukrywała. Vogelhut - jak informuje...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • TVP żegna swoją pracownicę! Rzuciła się dziecku na pomoc. Zginęła!

  O tragedii poinformowano na stronie internetowej TVP. Anna Kusztal-Skrobska wykazała się ogromnym heroizmem. Uratowała dziecko, ale sama poniosła śmierć...

 • Tomasz Karolak "uległ manipulacji". Aktor przeprosił Kingę Dudę

  Beata Szydło, szefowa sztabu wyborczego kandydata PiS Andrzeja Dudy, zażądała we wtorek odwołania Tomasza Karolaka z komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego po tym, gdy aktor w poniedziałkowym programie w TVP komentował rzekomą wypowiedź córki Dudy. We wtorkowym, głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1 przeprosiła Kingę Dudę.

 • Skandal z Kamilem Durczokiem odbija się na jego byłej żonie i synu. Marianna Dufek i jej dramat

  Zawiódł ją wiele razy. Marianna Dufek wybaczała Kamilowi Durczokowi i była dla niego wsparciem. Teraz znowu swoim zachowaniem przyniósł jej cierpienie i rozczarowanie. Można jej tylko współczuć, że po raz kolejny spadł na nią wielki cios. Taki obrót spraw to prawdziwy dramat dla kobiety, która próbuje zapewnić spokój sobie i synowi...

 • Kiedy kobieta całuje kobietę

  "Weronika Rosati całuje się z dziewczyną" - krzyczały nagłówki plotkarskich portali, odnosząc się do występu aktorki w teledysku do piosenki "Woman's work" Pati Sokół. Mimo że to najgłośniejszy lesbijski pocałunek sezonu, w najnowszej historii popkultury bez trudu znajdziemy "skandaliki" o większej sile rażenia.