• Informacje na temat:

  posiadłość

Artykuły na temat: posiadłość
 • Borys Szyc kupuje posiadłość we Włoszech?

  Kiedyś życiem aktora rządziły nałogi. Borys Szyc na szczęście je pokonał, stając się wzorem ojca i partnera. Z myślą o bliskich, inwestuje w kolejne nieruchomości.

 • "Pierwsza miłość": Koterski dostaje spadek z Ameryki

  Bohater "Pierwszej Miłości" - Kaśka (Misiek Koterski) pewnego dnia dostaje informację, że ciotka z Ameryki - Eleonora zostawiła mu spadek, a jest nim... zamek. Kaśka, podekscytowany wizją właściciela wyjątkowej nieruchomości, decyduje się przyjąć dar ciotki Eleonory i jedzie zobaczyć swoją nową posiadłość. Na miejscu doznaje szoku.

 • Tak mieszka Justyna Żyła! Piotr zostawił jej niezłą posiadłość!

  Justyna i Piotr Żyła rozwiedli się w listopadzie 2018 roku. Poprzedzone to było spory skandalem, który wywołała jego żona. Kobieta opublikowała na Instagramie wpis, w którym oskarżyła skoczka o zdradę. Potem skrupulatnie prała rodzinne brudy w internecie. Dziś Żyła jest już wolna, a jej celebrycka kariera nabrała tempa. Niebawem zobaczymy ją nawet w "Tańcu z gwiazdami". Czy Żyła również mieszka jak gwiazda? Do wartego ponad milion złotych z pewnością mogłaby jej pozazdrościć niejedna...

 • Nowy dom Justina Biebera

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber przeprowadził się do rezydencji w Beverly Hills.

 • Kylie Jenner kupiła drogą posiadłość!

  ...z przeprowadzką, musi się odbyć tam remont. Zagraniczne media informują, że mieszkanie Kylie Jenner to nie takie "zwykłe mieszkanko", a całkiem okazała posiadłość! Ma ona bowiem aż 455 metrów kwadratowych...

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Krzysztof Rutkowski to nie tylko kontrowersyjny detektyw, ale i jeden z najbogatszych celebrytów. 56-latek dorobił się 500-metrowego domu na łódzkim Romanowie wartego 400 tys. złotych. Kolejne tyle kosztuje wyposażenie willi.

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • Tak wygląda warta 185 milionów dolarów posiadłość Kulczyka w Szwajcarii. Przepych i bogactwo!

  ...kwadratowych.  Teraz wystawiona ona została na sprzedaż! Koszt? 185 milionów dolarów! Jest to najdroższa posiadłość w całej Szwajcarii!  Ma aż siedem kondygnacji, ściana w jadalni pokryta jest 24-karatowym(...) wielkie okna, z których rozciąga się zapierający dech w piersiach widok.  Posiadłość wyposażona została w himalajską grotę solną ze skalnymi ścianami oraz łaźnię turecką, która wyglądem przypomina...

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

Zdjęcia na temat: posiadłość
Wideo na temat: posiadłość
 • Niemiecka posiadłość Jolie i Pitta

  Angelina i Brad wyprowadzają się do Niemiec! Oto ich nowa posiadłość "Palais Parkschloss". Pozdrowienia dla operatora kamery.

 • "M jak miłość": Prezent zza grobu

  Chodakowskich po powrocie do Polski czeka spora niespodzianka… A konkretnie: nowy dom! Joasia spotka się w końcu ze Stolarczykową, a ta wyzna, że jej brat zapisał w testamencie rodzinie Tomka – który przed laty uratował mu życie - mały dom na obrzeżach Warszawy. Posiadłość – na ulicy Wietrznej – będzie w złym stanie, więc Asia od razu postanowi ją sprzedać.

 • Katy Perry chce odebrać ziemię zakonnicom?

  . Nie były zachwycone, kiedy zobaczyły wideo wokalistki w sieci. Aktualnie prawnicy obu stron walczą, by wygrać ze swoim kontraktem. Komu przypadnie posiadłość w Los Angeles? (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: posiadłość