• Informacje na temat:

  posiadłosc 50

Artykuły na temat: posiadłosc 50
 • Nowa posiadłość Jacksona

  Jackson mieszka tam już od miesiąca - twierdzi rzecznik Tohme Tohme, który określił posiadłość jako "coś więcej niż przeciętny dom". Piosenkarz będzie płacił 100 tysięcy dolarów miesięcznie. W posiadłości jest siedem sypialni, 13 łazienek i 12 kominków. 50-letni Jackson przeniósł się do miasta z trójką swoich dzieci, aby być bliżej Hollywood i przemysłu rozrywkowego - wyjaśnił Tohme.

 • Kup posiadłość 50 Centa!

  Jeśli ktoś myśli o przeprowadzce do USA i ma "na zbyciu" kilkanaście milionów dolarów to pojawiła się właśnie interesująca okazja.

 • 50 Cent sprzedaje dom

  Jeśli ktoś myśli o przeprowadzce do USA i ma na zbyciu kilkanaście milionów dolarów, to pojawiła się właśnie interesująca okazja. 50 Cent (30 l.) pozbywa się swojej posiadłości, ponieważ chce zamieszkać bliżej syna.

 • 50 Cent kupił dom Tysona

  Bokser Mike Tyson próbował sprzedać posiadłość od 1998 roku, kiedy to chciał za nią 22 miliony dolarów. Teraz 50 Cent kupił ją za "jedyne" 4,1 miliona.

 • Violetta Villas: syn odzyskał dom po diwie! Co dalej z posiadłością?

  ...zaakceptować taki wyrok. Gotowa była opuścić nieruchomość, ale chciała za to ponad 50 tys. złotych, za rzekomo poniesione nakłady finansowe. Latem zeszłego roku Krzysztof Gospodarek wymienił zamki...

 • Zobacz pałac i kup

  Raper 50 Cent sprzedaje swoją posiadłość z pomocą stacji MTV.

 • Violetta Villas: syn diwy twierdzi, że Elżbieta B. włamała się do domu w Lewinie Kłodzkim!

  ...wprowadziła się do domu, choć był czas, gdy kobieta, za ponad 50 tys. zł, za rzekomo poniesione nakłady finansowe na dom, gotowa była opuścić to miejsce. Teraz jednak chce tu pozostać.   - Swoje już...

 • Włamanie u 50 Centa. Chodziło o wino?

  Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych za włamanie się do posiadłości rapera 50 Centa. Jednego z intruzów złapano w szafie muzyka, gdy popijał znalezioną w jego rezydencji butelkę wina.

 • Kamil Durczok: Kulisy rozstania dziennikarza z 28-latką

  Po rozstaniu z Julią (28 l.) Kamil Durczok (50 l.) wyprowadził się z ich mieszkania i leczy rany w... rodzinnym domu.

 • Była dziewczyna spaliła mu dom?

  Raper 50 Cent pośrednio oskarża eks-partnerkę o podpalenie posiadłości na Long Island w Nowym Jorku.

Wideo na temat: posiadłosc 50
 • Ben Hur - Wydanie jubileuszowe 50.rocznica

  Zrealizowany z rozmachem "Ben-Hur" jest pierwszym filmem w historii, który zdobył aż 11 Oscarów®. Ten sukces dopiero kilkadziesiąt lat później udało się powtórzyć "Titanicowi" Jamesa Camerona oraz "Władcy Pierścieni: Powrotowi króla" Petera Jacksona. Akcja filmu rozgrywa się w pierwszej połowie I wieku n.e. Kiedy bogaty i wpływowy żydowski książę Juda Ben-Hur (Charlton Heston) popada w konflikt z dawnym przyjacielem z dzieciństwa - oddanemu Rzymowi Messali (Stephen Boyd), staje się dla niego...

 • Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata

  Tylko jeden na tysiąc żółwi morskich osiąga dojrzałość. Dla Sammy'ego te szanse są jeszcze mniejsze. Urodził się tak malutki, że z trudem wyszedł z gniazda. Żółwie dorastają przez 30 do 50 lat, a następnie powracają na plażę, na której przyszły na świat, aby mieć własne potomstwo. Ta pełna ciepła i humoru opowieść rozpoczyna się w 1959 roku, w dniu narodzin Sammy'ego. Przez pierwsze 10 lat swojego życia dryfuje on w wodach oceanu wraz ze swoim przyjacielem Rayem. Potem przez przypadek trafia...

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.