• Informacje na temat:

  posiadłość aleksandra

Artykuły na temat: posiadłość aleksandra
 • Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko mają kryzys?! To on zawinił!

  ...posiadłość Ferensteinów. Na jej dobre imię pracował dziadek, kawalerzysta, potem rodzice. Ona sama wkłada w ośrodek całe serce. To miejsce jest jej azylem. Tu przyjeżdża z dziećmi: Konstantym (10

 • Brad Pitt w Anglii?

  Jak donoszą plotka rskie media, Brad Pitt (41 l., "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) zamierza w najbliższym czasie przenieść się do Wielkiej Brytanii. W ten sposób będzie blisko Angeliny Jolie (30 l., "Aleksander" ), która ma posiadłość w hrabstwie Buckinghamshire. Para wciąż stanowczo dementuje pogłoski o romansie.

 • Mezalians wisi na włosku

  ...zabytkowy dworek z początku XIX wieku "zagrał" Dąbrówkę, posiadłość rodową Teresy i Maurycego Olszyńskich (Danuta Stenka, Olgierd Łukaszewicz). W rzeczywistości położony niedaleko Łodzi, "fabularnie(...) poderżnąć gardło córce hrabiego. Ten staje w jej obronie i ginie zastrzelony przez Aleksandra. Sielski dworek staje się świadkiem dramatu. Rodzina pogrąża się w żałobie. Olgierd Łukaszewicz, który grywanie...

 • Brad Pitt chroni prywatność

  Dziennikarz amerykańskiego magazynu "People" został aresztowany po tym, jak próbował dostać się na teren posiadłości Brada Pitta (42 l., "Mr & Mrs Smith" ) w Santa Barbara. 23- letni Jeffrey Neal Weiss chciał nielegalnie wejść na imprezę urodzinową syna Angeliny Jolie (30 l., "Aleksander" ) - Maddoxa.

 • Serialowy przewodnik

  Basia idzie ze Smolnym na trening squasha. Weronika przekonuje Adę, by poszła na kursy przedmaturalne. odc. 1825 Roman ogląda posiadłość, którą odziedziczył w spadku. Okazuje się, że to rudera...

 • Brad Pitt zabawia Angelinę Jolie

  Chociaż gorąco zaprzeczają romansowi, Angelina Jolie (30 l., "Aleksander" ) oraz Brad Pitt (41 l., "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) coraz więcej czasu spędzają w swoim towarzystwie. Ostatnio byli widziani w angielskiej posiadłości Jolie.

 • Pitt i Jolie: Ślub u Clooney'a

  Brad Pitt (41 l., "Mr & Ms Smith" ) ma zamiar poślubić Angelinę Jolie (30 l., "Aleksander" ) we włoskiej posiadłości George'a Clooney'a (44 l., "Solaris" ). Tak przynajmniej donoszą włoskie media. Para miałaby wziąć ślub w wartej 4 miliony funtów posiadłości Clooney'a położonej nad jeziorem Como.

 • George Clooney nie plotkuje

  George Clooney (44 l., "Solaris" ) jest zaskoczony doniesieniami prasy, jakoby jego włoska posiadłość miała służyć za miejsce ślubu Brada Pitta (41 l., "Troja" ) i Angeliny Jolie (30 l., "Aleksander" ). Jak przyznał, o życiu osobistym swych przyjaciół dowiaduje się z kolorowych gazet.

 • J. Aniston: Wsparcie przyjaciół

  Jennifer Aniston (36 l., "Nadchodzi Polly" ) dość szybko zdecydowała się na kupno nowego domu. Zaledwie kilkanaście dni temu informowaliśmy, że aktorka szuka posiadłości w Malibu, najchętniej położonej tuż obok letniego domu swych przyjaciół, Courteney Cox i Davida Arquette. Za 9,5 miliona dolarów Jennifer Aniston stała się posiadaczką wymarzonej rezydencji.

 • A. Jolie opuści Hollywood?

  30-letnia Angelina Jolie ( "Aleksander" ) ma zamiar na kilka lat odpocząć od planu filmowego i opuścić Hollywood. Jak twierdzą znajomi gwiazdy, aktorka ma dość zamieszania wokół swej osoby, a także wystarczająco dużo pieniędzy, by pozwolić sobie na urlop.

Wideo na temat: posiadłość aleksandra
 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...