• Informacje na temat:

  posiadłośc angelina jolie

Artykuły na temat: posiadłośc angelina jolie
 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Co mają do podziału?

  Rozstaje się jedna z najsławniejszych, ale i najbogatszych par show-biznesu. Czy szykuje się batalia o pieniądze? Jest wszak o co… Przez 12 lat wspólnego życia Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (52 l.) zgromadzili majątek szacowany na przeszło 400 milionów dolarów, czyli ponad 1,5 miliarda złotych!

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Angelina Jolie odmawia Bradowi seksu!

  Po ślubie życie intymne Angeliny Jolie (39 l.) i Brada Pitta (51 l.) ponoć przestało istnieć. Aktor ma już dość!

 • Kup sobie posiadłość Pitta i Jolie

  Posiadłość, w której Brad Pitt (42 l., "Troja" ) i Angelina Jolie (31 l., "Przerwana lekcja muzyki" ) z dala od hollywoodzkiego zgiełku oczekiwali narodzin swojej córeczki Shiloh Nouvel, idzie w końcu pod młotek.

 • Angelina Jolie wraz z dziećmi przeprowadziła się do willi w Malibu. Ale luksusy!

  ...​To najgłośniejsze rozstanie ostatnich lat! Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (52 l.) rozwodzą się, a do podziału jest gigantyczny majątek. Jednak najważniejsza dla obojga jest kwestia uzgodnienia(...): Jennifer Lopez, Kim Kardashian czy Kylie Jenner. Sami zobaczcie, jak prezentuje się posiadłość Jolie!

 • Angelina Jolie rozpieszcza Pitta

  Brad Pitt ( "Babel" ) na swoją partnerkę Angelinę Jolie narzekać nie powinien. Mało która kobieta jest w stanie tak rozpieszczać swojego ukochanego. Jolie zgodziła się pracować na planie nowego filmu pod warunkiem, że Brad będzie mógł za darmo uczyć się latać helikopterem.

 • Angelina Jolie przyznała się do choroby. Opowiedziała też o rozstaniu z Bradem Pittem

  Gdy okazało się, że Angelina Jolie (42 l.) i Brad Pitt (53 l.) rozstali się, wielu nie mogło w to uwierzyć. Wyglądali przecież na idealną parę. Dopiero teraz aktorka opowiedziała, kiedy rozpoczął się kryzys w związku. Przyznała się także do choroby.

 • Angelina Jolie: Nowa miłość!

  Angelina Jolie ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) znalazła nową miłość. Tym razem wybrankiem pięknej aktorki jest nie kto inny, jak kolejny kolega po fachu - Val Kilmer ( "Jezioro Salton" ). Para spotkała się na planie filmu "Aleksander" i od tego czasu 29-letnia Angelina coraz więcej czasu spędza z 45-letnim Valem. "Val uważa Angelinę za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie

 • Nowy dom Jolie i Pitta

  Aktorska para Brad Pitt i Angelina Jolie będą mieli teraz znacznie więcej miejsca do zabawy z dziećmi - kupili ogromną posiadłość na południu Francji.

 • Angelina Jolie pożegnała Namibię

  Przygody gwiazdorskiej pary w Afryce dobiegły wreszcie końca. Angelina Jolie (31 l., "Lara Croft: Tomb Raider" ), Brad Pit (42 l., "Troja" ) oraz ich nowonarodzona córeczka Shiloh Nouvel opuścili Namibię.

Wideo na temat: posiadłośc angelina jolie
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

 • Turysta

  To opowieść o amerykańskim turyście Franku Taylorze (Johnny Depp), który podróżując we Włoszech spotyka piękną agentkę Interpolu (Angelina Jolie). Zamierza ona wykorzystać Franka do wyciągnięcia z ukrycia słynnego przestępcy, z którym kiedyś wiązał ją romans. Kiedy reżyser Florian Henckel von Donnersmarck przedstawił swoją wizję Turysty producentowi Grahamowi Kingowi, ten ostatni potrzebował tylko 30 minut, aby podjąć decyzję o sfinansowaniu i produkcji filmu. "Pojawiła się kombinacja różnych...