• Informacje na temat:

  posiadłość hugh hefner

Artykuły na temat: posiadłość hugh hefner
 • Dom Jacksona ponownie na sprzedaż

  Posiadłość Jacksona znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles The Holmby Hills w sąsiedztwie domu właściciela "Playboya" Hugh Hefnera, wdowy po znanym producencie filmowym Aaronie Spellingu czy aktora Jeffa Bridgesa. 3-piętrowa willa o powierzchni 1,5 tys. m2 przez sprzedawców określana jest jako "elegancka i wyszukana posiadłość w stylu francuskiego zamku". W willi znajduje się...

 • Z siedmioma łatwiej niż z jedną?

  Legendarny kobieciarz - Hugh Hefner - uważa, że łatwiej jest żyć z siedmioma kobietami naraz, niż z jedną. Założyciel magazynu "Playboy" słynie z tego, że w jego kalifornijskiej posiadłości mieszka z nim kilka, co jakiś czas zmieniających się, pań.

 • Amerykański aktor George Clooney, widziany u nas ostatnio w obrazie "Gniew oceanu", nie zamierza się ustatkować. Gwiazdor chce bowiem romansować ile się da oraz uczęszczać na przyjęcia do "Playboy Mansion" - posiadłości Hugh Hefnera - w której aż roi się od pięknych kobiet.

 • Poślubił kobietę młodszą o 60 lat

  Hugh Hefner, wydawca i redaktor naczelny magazynu dla panów "Playboy", w wieku 86 lat zmienił po raz trzeci stan cywilny. Milioner poślubił 26-letnią modelkę i piosenkarkę Crystal Harris.

 • Tom Cruise szefem "Playboya"

  Tom Cruise typowany jest do roli Hugh Heffnera - legendarnego założyciela pisma "Playboy" - w biograficznym filmie o potentacie erotycznej prasy.

 • Króliczek Playboya ...mamą

  Kendra Wilkinson wraz z mężem Hankiem Baskettem zostali szczęśliwymi rodzicami. Ich syn, Hank Randall Baskett IV przyszedł na świat w piątek, 11 grudnia.

 • Nikt nie chce domu, w którym zmarł Król Popu

  Chociaż Michael Jackson nie żyje już od blisko trzech lat, wciąż nie znalazł się kupiec na willę w Los Angeles, w której zmarł artysta. Teraz dom zostaje ponownie wprowadzony na rynek sprzedaży nieruchomości. Proponowana cena to 23,9 mln dolarów.

 • Sitcomy Osbourne'a i Simmonsa

  Dwaj rockowi weterani - Gene Simmons i Ozzy Osbourne - uznali, że mają na tyle ciekawe życiorysy, iż z powodzeniem mogą one zostać sportretowane w sitcomie. Obaj dżentelmeni w związku z tym staną się bohaterami seriali komediowych z podkładanym śmiechem publiczności.

 • Nowa (nie)świecka tradycja

  "Hop" , reż. Tim Hill, USA 2011, dystrybutor: UIP, premiera kinowa 1 kwietnia 2011 roku.

 • "Odkrywanie na nowo muzyki"

  Nelly, gwiazda hip-hopu, przyszedł na świat w St. Louis w USA, jako Cornell Haynes Jr. Gdy wydawało się, że zasili któryś z miejscowych gangów ulicznych,...

Wideo na temat: posiadłość hugh hefner
 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".

 • Wolverine

  Hugh Jackman ponownie w roli tajemniczego, obdarzonego niezwykłą mocą Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. Wolverine" opowiada o najpopularniejszym bohaterze serii "X-Men". Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Japonii. Logan (Hugh Jackman), 100-letni mutant znany jako Wolverine, jedzie do Kraju Kwitnącej Wiśni, w którym nie był od czasów II wojny światowej i stawia czoło Jakuzie i samurajom. Niespodziewanie będzie musiał uciekać w towarzystwie pięknej i...

 • Giganci ze stali

  Charlie Kenton jest weteranem walk wręcz. Jego kariera zakończyła się z chwilą, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją robotów. Jest na dnie, gdy w jego życiu pojawia się Max, który twierdzi, że jest jego synem. Chłopak motywuje go do wytrenowania robota, który mógłby stanąć do walki o mistrzostwo. Stawki w tym brutalnym sporcie są wysokie, a Charlie i Max mają tylko jedną szansę, by wrócić na szczyt.