• Informacje na temat:

  posiadłośc jacksona

Artykuły na temat: posiadłośc jacksona
 • Nowa posiadłość Jacksona

  Jackson mieszka tam już od miesiąca - twierdzi rzecznik Tohme Tohme, który określił posiadłość jako "coś więcej niż przeciętny dom". Piosenkarz będzie płacił 100 tysięcy dolarów miesięcznie. W posiadłości jest siedem sypialni, 13 łazienek i 12 kominków. 50-letni Jackson przeniósł się do miasta z trójką swoich dzieci, aby być bliżej Hollywood i przemysłu rozrywkowego - wyjaśnił Tohme.

 • Scjentolodzy kupią posiadłość Michaela Jacksona?

  Członkowie kościoła scjentologicznego, którego członkiem jest między innymi popularny aktor Tom Cruise, zamierzają zakupić słynną posiadłość Michaela Jacksona Neverland w Kalifornii. Nie podoba się to członkom rodziny piosenkarza, którzy w większości są świadkami Jehowy.

 • Dom Jacksona ponownie na sprzedaż

  Posiadłość Jacksona znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles The Holmby Hills w sąsiedztwie domu właściciela "Playboya" Hugh Hefnera, wdowy po znanym producencie filmowym Aaronie Spellingu(...) wydaje się być imponująca, willa wciąż nie może znaleźć nabywcy. Z pewnością w sprzedaży nie pomagają plotki, mówiące, że dom nawiedza duch zmarłego Jacksona... To właśnie tu "król popu" zmarł 25

 • Posiadłość Jacksona nie dla dzieci?

  Katherine Jackson, matka Michaela Jacksona, błaga swojego syna, by już nigdy nie zapraszał dzieci do swej kalifornijskiej rezydencji Neverland. W ten sposób pani Jackson chce uchronić syna przed kolejnymi oskarżeniami o molestowanie seksualne nieletnich.

 • Jackson zachowa Neverland

  Aukcja rancza Michaela Jacksona, Neverland, została odwołana, gdyż jedna z firm inwestycyjnych zdecydowała się przejąć jego dług.

 • Duch Michaela nawiedza posiadłość Jacksonów?

  Tak przynajmniej twierdzi siostra nieżyjącego piosenkarza Latoya Jackson.

 • Michael Jackson znalazł dom

  Gwiazdor pop Michael Jackson podobno wpłacił już depozyt w wysokości 1 miliona funtów na rzecz wynajęcia okazałej posiadłości, która ma być jego domem podczas 8- miesięcznego pobytu w Anglii w ramach nadchodzącej trasy koncertowej artysty.

 • Kup posiadłość 50 Centa!

  Jeśli ktoś myśli o przeprowadzce do USA i ma "na zbyciu" kilkanaście milionów dolarów to pojawiła się właśnie interesująca okazja.

 • Ranczo Jacksona stanie się atrakcją turystyczną?

  Ranczo Neverland należące niegdyś do zmarłego w ubiegłym tygodniu Michaela Jacksona ma szansę stać się jednym z największych miejsc pamięci króla popu i zagrozić posiadłości Elvisa Presleya, Graceland.

 • Jackson stracił słynną rezydencję

  Legendarna już posiadłość Neverland w Kalifornii przestała być wyłączną własnością Michaela Jacksona.

Wideo na temat: posiadłośc jacksona
 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

 • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

  Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – "Hobbit: Niezwykła podróż" (2012) oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry,...