• Informacje na temat:

  posiadłość richardson

Artykuły na temat: posiadłość richardson
 • Richardson walczy o dom

  ..., Richardson i jej mąż na budowę domu zaciągnęli duży kredyt. Aby móc zatrzymać posiadłość, potrzebny jest prezenterce spory zastrzyk gotówki. Dlatego podobno chwyta się wszelkich okazji do(...) jednak bez szemrania przystał na warunki żony. Richardson nie podda się tak łatwo?

 • Dom Richardson kosztował dwa miliony

  Monika Richardson i jej mąż są "zadłużeni po uszy". Na wielką willę w Wilanowie i ziemię, na której stanął dom, para musiała wziąć kredyt.

 • Ford ożenił się z Flockhart

  Harrison Ford wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką Calistą Flockhart.

 • Tylko jedno "Amityville"!

  Przedstawiciele studiów MGM i Dimension Films pogodzili się w sprawie realizacji nowej wersji filmu grozy "The Amityville Horror". Przez jakiś czas obie wytwórnie zapowiadały, że będą pracować nad dwoma niezależnymi wersjami tego projektu. Niezależnie od tego firmy nawiązały współpracę nad jeszcze jednym horrorem - "True Believers" w reżyserii Hideo Nakaty ( "The Ring - Krąg" , "Dark Water" ).

 • "Żyjemy jak mnisi"

  Żywa legenda death metalu, pochodząca z Buffalo formacja Cannibal Corpse, w 2002 roku powróciła z płytą zatytułowaną "Gore Obsessed". Niespodzianek na niej nie ma - to wciąż brutalny, piekielnie szybki i ciężki death metal, zagrany na najwyższym światowym poziomie. O nowym producencie, starej, dobrej Metallice, życiu na trasie i imprezie u Cher, z Jackiem Owenem, gitarzystą Cannibal Corpse, rozmawiał Jarosław Szubrycht.