• Informacje na temat:

  pośladki cellulit

Artykuły na temat: pośladki cellulit
 • .... Wyrzeźbiona sylwetka, ani grama zbędnych fałdek tłuszczu, umięśnione pośladki, na których nie ma śladu cellulitu.  - Nie stosuję żadnych drogich zabiegów! - tłumaczy gwiazda. - Nie mam czasu na spa...

 • Kim Kardashian ma w domu osobny pokój do trenowania swojej pupy!

  ...! Jeden z amerykańskich portali poinformował ostatnio, że Kim Kadashian w swoim apartamencie w Bel Air ma osobny pokój, w którym ćwiczy jedynie swoje pośladki! Znajduje się tam wiele maszyn i urządzeń, z których korzysta niemal codziennie. Ponoć ma sobie też urządzić specjalne SPA, w którym będzie walczyła z cellulitem. O pupę celebrytki dba prywatny trener, który układa dla niej specjalny...

 • "Botoks mnie przeraża"

  ...ćwiczeniom na siłowni z prywatnym trenerem trzy razy w tygodniu. "Jeśli przytyję kilka kilogramów, natychmiast idą one w moje pośladki" - wyznała Crawford. "W ten sposób ryzykowałabym zdjęcie z brukowcu z podpisem: 'Cindy ma cellulit!'. Cóż... to jednak prawda, mam go" - przyznała była modelka.

 • Ma cellulit, a botoks ją przeraża!

  Była supermodelka Cindy Crawford wyznała, że choć nie odżegnuje się od operacji plastycznych i zastrzyków z botoksu, to trochę ją jednak przerażają.

 • Kompleksy hollywoodzkich gwiazd

  Są piękne i bogate. Mogą pochwalić się kreacjami od najlepszych projektantów, goszczą na okładkach poczytnych pism. Mężczyźni na całym świecie skrycie do nich wzdychają i... oddają na nie swoje głosy w rankingach na najpiękniejsze kobiety świata. One jednak uważają siebie za brzydule. Kto to taki?