• Informacje na temat:

  pośladki szczepkowskiej

Artykuły na temat: pośladki szczepkowskiej
 • Joanna Szczepkowska wyrzucona z gazety. Kuba Wojewódzki kpi!

  ...słynny już tekst, iż teatrami w Polsce rządzi homoseksualne lobby. Czarę goryczy przelał jednak wywiad Szczepkowskiej dla "Rzepy", w którym napadła na "Gazetę Wyborczą" i plebiscyt "Ludzie Wolności(...) publiczności gołe pośladki.

 • Szczepkowska pokazała gołe pośladki!

  Podczas premiery sztuki "Persona. Ciało Simone" Krystiana Lupy doszło do obscenicznej manifestacji w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej (56 l.). Skonfliktowana z reżyserem aktorka pokazała gołe pośladki.

 • Szczepkowska tłumaczy się z gołych pośladków

  Przypomnijmy: Skonfliktowana z reżyserem aktorka tuż przed zakończeniem spektaklu, wyraźnie zwracając się do Lupy improwizowanym tekstem: Jak daleko można pójść? , pokazała mu gołe pośladki, wywołując tym niesmak krytyków. Reżyser uznał wystąpienie Szczepkowskiej za "performerską inicjatywę". Ta natomiast tłumaczy to trochę inaczej: "Krystian Lupa w swoim przedstawieniu artykułuje takie...

 • Szczepkowska wyrzucona

  ...i Adam Graczyk. Przypominamy, tuż przed zakończeniem premiery przedstawienia pani Joanna, bez wcześniejszych konsultacji z reżyserem, pokazała gołe pośladki. W niedzielę, 21 lutego, widzowie mieli okazję zobaczyć aktorkę w roli głównej bohaterki po raz ostatni. Zastąpi ją Maja Ostaszewska. Zobacz również: Szczepkowska pokazała gołe pośladki! Szczepkowska tłumaczy się z gołych pośladków...

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • "Kompromitacja" Szczepkowskiej

  "Przekroczyłam ograniczenia, obnażając pośladki stworzyłam obszar 'własnej kompromitacji' - napisała Joanna Szczepkowska w oświadczeniu na temat swojego niecodziennego zachowania w czasie sobotniej premiery w warszawskim Teatrze Dramatycznym.

 • Aktorka wyrzucona z teatru

  Joanna Szczepkowska została usunięta z obsady spektaklu "Persona. Ciało Simone". Decyzję podjął reżyser Krystian Lupa po premierze sztuki, która odbyła się 20 lutego, w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

Wideo na temat: pośladki szczepkowskiej
 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...