• Informacje na temat:

  potrawy

Artykuły na temat: potrawy
 • Milionerka Lewandowska zapewnia: Niedojedzony obiad trzy razy przemieniam na inne potrawy!

  ...nauczyło. Kiedyś nie mieliśmy pieniędzy. Dzisiaj je mamy i umiemy je szanować. Na przykład nigdy nie wyrzucam jedzenia.  Niedojedzony obiad będę trzy razy przemieniać na inne potrawy, aż zjemy wszystko...

 • Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys - rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • "M jak miłość": Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan, czyli Joanny z "M jak miłość", są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys – rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • Marzena Rogalska prezenty zbiera cały rok

  Mimo że Marzena Rogalska prezenty zbiera przez cały rok, to przed świętami wpada w panikę. "Dostaję histerii i kupuję więcej" - zdradza dziennikarka, która wyznaje też, za co najbardziej ceni sobie święta oraz jakie są jej ulubione potrawy.

 • "Ranczo": Dorota Chotecka-Pazura wielkanocne potrawy przyrządza razem z mężem i córką

  Radka - wymienia odtwórczyni roli Krystyny Więcławskiej w "Ranczu". Dorota Chotecka-Pazura od lat zbiera przepisy na wielkanocne potrawy i przygotowuje je potem z mężem i córką Klarą Marią...

 • Gordon Ramsay gościem siódmego odcinka programu "MasterChef"

  Gordon Ramsay - jeden z najsławniejszych i najbardziej cenionych szefów kuchni na świecie, restaurator, autor książek kucharskich. Bezkompromisowy, znany z wybuchowości i specyficznego poczucia humoru. Jaki będzie dla uczestników polskiej edycji programu "MasterChef"? Widzowie przekonają się już w najbliższą niedzielę, 19 października o godzinie 20 w TVN.

 • Potrawy Gessler będą serwowane w samolotach

  Obecność tajemniczego blondyna u boku restauratorki była tematem wielu plotek. Okazuje się jednak, że Jacek jest obecnie menedżerem Gessler. Para pierwszy wspólny sukces ma już za sobą - restauratorka właśnie wygrała konkurs zorganizowany przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Jej potrawy będą serwowane w pierwszej klasie Dreamlinera. "Magda jest jak żywioł. Nikt tak jak ona nie kocha... jedzenia...

 • Koroniewska zaprasza na "Tajemniczy Składnik"

  Nowoczesna kuchnia, najnowsze trendy kulinarne oraz interesujące i praktyczne porady dla każdego pasjonata gotowania, których nie znajdzie się w książkach kucharskich. Już 10 marca premiera nowego show Polsatu - "Tajemniczy Składnik". Gospodyni programu, Joanna Koroniewska zaprosi do kuchni cenionych szefów kuchni oraz ekspertów kulinarnych, którzy pokażą jej i widzom, jak w swoim domu przygotować danie rodem z najlepszej restauracji.

 • Nieokrzesani górale, dziwne potrawy. Cała prawda o Zakopanem?

  ...obrazem góralszczyzny w "Szpilkach..." . Poszło o podtrzymywanie stereotypu nieokrzesanego górala, z brakiem kultury i higieny na czele. Podhalańskie potrawy przyprawiają Ewę o mdłości, a tamtejsze...

 • Jaki jest sekret Ewy Chodakowskiej?

  Niedawno poprowadziła trening dla 6 tysięcy Chińczyków... Ewa Chodakowska opowiada o swoim autorskim programie, zdradza, dlaczego nie chudniemy i uchyla rąbka tajemnicy, co jeszcze znajdziemy na jej najnowszej płycie z ćwiczeniami.

Zdjęcia na temat: potrawy
Wideo na temat: potrawy
 • Z kim Tomasz Ciachorowski spędzi Wielkanoc?

  Tomasz Ciachorowski (39 l.) podczas rozmowy z naszym reporterem opowiedział o swoich planach na Wielkanoc. Zdradził, jakie potrawy przygotowuje w kuchni oraz czy korzysta z telefonu przy rodzinnym świętowaniu.

 • "Na noże": Kto gotuje lepiej niż Magda Gessler?

  odziedziczył po dziadku Antonim. Uwielbia staropolskie potrawy. W jego menu znajdziecie niezwykłe połączenia tradycyjnych smaków i lokalnych produktów, przyrządzone z niezwykłą pasją i oddaniem. Dario Boretti (Piotr Stramowski) to zupełne przeciwieństwo Jacka. Jest zafascynowany kuchnią molekularną. Wysublimowane i minimalistyczne potrawy z użyciem ciekłego azotu, suchego lodu to jego specjalność. A które

 • Popisowe danie Barbary Kurdej-Szatan

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan, czyli Joanny z "M jak miłość", są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys – rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

Dyskusje na temat: potrawy