• Informacje na temat:

  potrawy wigilijne

Artykuły na temat: potrawy wigilijne
 • Święta uczestników programu "Rolnik szuka żony". Na wigilijnym stole zabraknie karpia!

  Grzegorz Bardowski spróbuje dań autorstwa swojej ukochanej Ani, u której spędzi Boże Narodzenie. - Jeszcze do niedawna byłem dość wybredny, jeśli chodzi o potrawy świąteczne. Co roku jednak namawiany jestem do spróbowania czegoś nowego. Aż w końcu polubiłem wiele dań, co po mnie widać - żartuje rolnik z Uniejowic. Dziewczyna uwielbia wspólne gotowanie z mamą. Jej specjalnością jest barszcz...

 • Agata Młynarska: Bez pracy nie mogę żyć, ale...

  Wracając wspomnieniami do rodzinnego domu, pachnącego chlebem i ukochanym "Mama Sosem", Agata Młynarska opowiedziała o wigilijnym menu. Jak się okazuje, popularna dziennikarka, która miała w tym roku poważne problemy ze zdrowiem, zasiądzie do Wigilii... bezglutenowej. "Mam coraz większy dystans do pracy, a mój pobyt w szpitalu i choroba przewartościowały pewne sprawy" - przyznaje.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając wigilijnego karpia nauczyła się przyrządzać od babci

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", wszystkiego, co potrafi ugotować, uczyła się od mamy, która w kuchni nie miała sobie równych. - Tylko babcia gotowała lepiej - żartuje aktorka, dodając, że do dziś korzysta z przepisów babci przygotowując potrawy na wigilię i święta.

 • Marzena Rogalska prezenty zbiera cały rok

  Mimo że Marzena Rogalska prezenty zbiera przez cały rok, to przed świętami wpada w panikę. "Dostaję histerii i kupuję więcej" - zdradza dziennikarka, która wyznaje też, za co najbardziej ceni sobie święta oraz jakie są jej ulubione potrawy.

 • "Dramat" Anki Lewandowskiej! To stało się w te Święta!

  ...... U mnie 2, ba nawet 3 kg na plusie. Choć wszystkie potrawy wigilijne przygotowałam w zdrowy sposób - JAK ZAWSZE.Trzymam się cały rok zdrowych zasad, więc mogłam sobie pozwolić" - pisze Anna. Czy fanki(...)Ta informacja musiała zelektryzować wszystkie "fit fanki" żony Roberta.  W końcu Anka od kilku tygodni na swoim blogu dzieliła się przepisami na zdrowe świąteczne potrawy, które miały stanowić...

 • Tomasz Sekielski nie ryzykuje bez potrzeby

  Tomasz Sekielski zdradza , co jest dla niego ważne i czym się kieruje, przygotowując kolejne odcinki programu "Po prostu". Opowiada również o rodzinie i o tym, jak spędzi Boże Narodzenie.

 • "Ranczo": Rodzinna, świąteczna opowieść

  ...pomidorowym z rodzynkami oraz z gorczycą na podkładzie musztardowym. To rodzinna tradycja? D.N.: - Śledzie muszą być, reszta jest absolutnie dowolna. Potrawy są tradycyjne - takie, jak robiła moja mama i babcia. Niczego nie zmieniam, nie szaleję - jest barszczyk z uszkami, który wcześniej się kisi, pierogi, ryby. Potrawy wigilijne pojawiają się na naszym stole także w ciągu roku, bo rodzina...

 • Michał Żebrowski: Jestem góralem z Warszawy

  Święta to dla Michała Żebrowskiego czas refleksji. Patrzy, jak rosną dzieci i robi wszystko, by wierzyły w Mikołaja. Czekają go zdjęcia do słowackiego filmu, trzy premiery w Teatrze 6.piętro, rozstrzygnięcie Telekamer oraz kolejne spotkania z doktorem Falkowiczem w serialu "Na dobre i na złe".

 • "Na Wspólnej": Wciąż ma problemy z mężczyznami

  ...łaskawi, czy czeka panią praca do pierwszej wigilijnej gwiazdki? - Jeszcze nie ma ostatecznych terminów, ale w "Pierwszej miłości" będę pewnie pracowała do 20 grudnia. Natomiast w "Na Wspólnej", pewnie jak co roku, przerwa rozpocznie się mniej więcej tydzień przed świętami. Ale to wszystko jeszcze się może zupełnie zmienić. Nie przeszkodzi to pani w przygotowaniu kolacji wigilijnej? - Na...

 • Maciej Dowbor: Nie ma czasu na celebrację

  "To był koniec marzeń o Mikołaju" - mówi Maciej Dowbor i wspomina, gdy jako dziecko odkrył w domu babci szafę pełną prezentów. Prezenter opowiada też o wileńskich specjałach, które znajdują się na jego świątecznym stole i przyznaje, że ceni swoją sylwestrową pracę.

Zdjęcia na temat: potrawy wigilijne